Kredi Şefi

ING Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bilgileri

ING Bank, Türkiye’de faaliyet gösteren en popüler bankalardan biri olarak lanse ediliyor. Daha köklü bankaların bankacılık sektöründe faaliyet göstermesine karşın adını kısa sürede duyurmayı başaran ING Bank, gün geçtikçe daha geniş bir müşteri portföyüne sahip olmakta. Düşük faizli kredi, yüksek faizli mevduat getirisi anlayışıyla hareket eden ING Bank, hem kredi ihtiyacı bulunanlara; hem de mevduatını vadeli hesaplarda değerlendirip faiz getirisi elde etmek isteyenlere önemli avantajlar sağlıyor. Durum böyle iken ING Bank’ın en yoğun bankalardan biri olduğu söylenebilir. ING Bank şubelerinde yaşanan yoğunluk, bireyleri farklı kanallar üzerinden işlem yapmaya teşvik etmekte. ING Bank müşteri hizmetleri, tüm bu taleplere karşılık verebilmek adına son yıllarda önemli bir büyümeye sahip.

ING Bank müşteri hizmetleri, birçok bankacılık işleminizi telefon yoluyla halletmenize önayak oluyor. Hesap bakiyenizi ya da kredi kartı ekstrenizi ING Bank müşteri hizmetlerinden alabilir, ayıra kredi kartı ve kredi başvurusunda bulunmak, otomatik ödeme talimatı vermek, harcama itirazında bulunmak gibi birçok bankacılık işleminizi de ING Bank telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

ING Bank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 600 olarak kullanılmakta. 0850 222 0 600 numaralı ING Bank telefon bankacılığı üzerinden birçok bankacılık işleminizi dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. 7/24 hizmet sunan ING Bank müşteri hizmetleri, geniş personel ağıyla her daim hizmetinizde.

ING Bank kurumsal müşteri hizmetleri numarası ise 0 850 222 0 464 olarak kullanılıyor. Kurumsal bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek için 0 850 222 0 464’ ü 7/24 arayabilirsiniz. Kurumsal internet kullanıcı kodu ve şifrenizle müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanmanız pekâlâ mümkün.

ING Bank İletişim Bilgileri

ING Bank iletişim bilgilerine aşağıda listeden kolayca ulaşabilirsiniz.
ING Bank Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 222 0 600
ING Bank Kurumsal Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 222 0 464
ING Bank Adres: Reşitpaşa Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi, No:8, Sarıyer/İstanbul (Maslak Genel Müdürlük)
Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi, Cessas Plaza, No:4 Ümraniye/İstanbul (Operasyon ve Teknoloji Merkezi)

ING Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

ING Müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak için aşağıdaki yöntemi kullanmanız yeterli olacaktır;

İlk olarak 0850 222 0 600 ING Bank çağrı merkezini arayınız, karşılama mesajının ardından istenen bilgileri tuşlayarak sistem girişinizi tamamlayınız. Daha sonra önce 3’e sonra 0’a basınız. Bu şekilde ING Bank müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma şansı bulacaksınız. Kurumsal ING Bank müşterileri ise daha önce sözünü ettiğimiz üzere kullanıcı kodu ve şifresi ile ING müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma şansına sahiptirler. Ayrıca kurumsal telefon bankacılığı, bireysel telefon bankacılığına göre daha az kişi tarafından kullanılmaktadır. 0 850 222 0 464 numaralı ING kurumsal müşteri hizmetlerini aradığınızda kısa süre içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanabilir, işlemlerinizi kolay  ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.