KREDİ ŞEFİ

Anadolubank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bilgileri

Türkiye’de faaliyet gösteren seçkin bankalardan biri olan Anadolubank, birçok bankaya göre daha az yaygın bir politika yürütmekte. Şube ve ATM ağı açısından birçok bankanın gerisinde kalan Anadolubank, bu eksikliği sahip olduğu teknolojik kanallar sayesinde en iyi şekilde gideriyor. Telefon ve internet bankacılığı, müşteri hizmetleri gibi kanallar üzerinden kapsamlı şekilde hizmet sunan Anadolubank, müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek adına büyük çaba harcamakta.

Anadolubank müşteri hizmetleri, Anadolubank müşterilerinin en çok tercih ettiği banka iletişim kanalları arasında yer alıyor. Az önce bahsettiğimiz üzere şube ağının zayıf olması sebebiyle bireylerin ihtiyaç duydukları anda bir muhataba ulaşmak istemeleri gayet normal. Anadolubank müşteri hizmetleri, bankanın müşterilerine her türlü bankacılık hizmetini teknoloji kanalları üzerinden sunuyor. Neredeyse tüm bankacılık işlemlerini Anadolubank çağrı merkezi aracılığıyla gerçekleştirebilen Anadolubank müşterileri, bu gelişimin tadını fazlasıyla çıkarıyor.

Anadolubank Müşteri Hizmetleri Numarası

Anadolubank müşteri hizmetleri numarası için 0850 222 55 50’yi arayabilirsiniz. 0850 222 55 50 Anadolu Bank müşteri hizmetleri numarası üzerinden bankacılık işlemlerinizi zorlanmadan gerçekleştirebilir, size özel kampanya ve hizmetler hakkında 7/24 bilgi alabilirsiniz. Hesap hareketlerinizi mail yoluyla almak, kredi ya da mevduat hesabı başvurusunda bulunmak, bu ve bunun gibi ihtiyaç duyduğunuz bankacılık ürün ve hizmetlerinden yararlanmak için 0850 222 55 50 Anadolubank müşteri hizmetleri numarasını aramanız yeterli olacak.

Anadolubank İletişim Bilgileri

Anadolu Bank Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 222 55 50
Anadolubank Telefon Numarası: 0216 687 70 00
Anadolubank Adres: Saray Mahallesi, Toya Sokak, No: 3, Ümraniye / İstanbul

Anadolubank Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Acil durumlarda Anadolubank müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma yöntemini kullanarak müşteri temsilcisine hemen bağlanabilirsiniz. Bunun için yukarıda belirtildiği üzere 0850 222 55 50 Anadolubank müşteri hizmetlerini aramalı, karşılama mesajının ardından sırasıyla 3 ve 0 rakamlarını tuşlamalısınız, böylece Anadolubank müşteri hizmetlerine direkt bağlanma şansı elde etmiş olursunuz. Müşteri yoğunluğu açısından birçok bankadan daha sakin bir yapıya sahip olan Anadolubank’ a ulaşmak normal şartlarda da son derece kolaydır. Anadolubank telefon bankacılığını aradığınızda çok fazla beklemenize gerek kalmadan müşteri temsilcisine bağlanabilir, işlemlerinizi anında gerçekleştirme şansı bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.