KREDİ ŞEFİ

Anadolubank Bireysel Tüketici İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

Anadolubank Bireysel Tüketici Kredisi :  Tüketici kredisi, kişisel ihtiyaçlarınız için acil nakit taleplerinize verilen bir banka desteğidir. Anadolubank da her yıl kullanıcılarına bu desteği sunuyor ve müşteri portföyünü bu sayede güçlendirmeye devam ediyor. Ne zaman acil nakite ihtiyacımız olacağını bilemiyoruz ve bu tür durumlarda bankalar imdadımıza yetişiyor. Buradaki en önemli detay ise faiz oranlarıdır çünkü birçok banka amiyane tabirle tefeci gibi çalışıyor ancak Anadolubank’ı bu adreslerden ayrı tutmak gerekiyor. Faiz oranlarına göz atıldığı takdirde ne demek istediğimizi sizler de çok daha iyi anlayacaksınız. Bu krediye başvurabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor ve aylık gelirinizin de resmi olarak belgelenmesi gerekiyor. Tüm bu şartları sağladığınız takdirde sizler de bireysel tüketici kredisi için harekete geçebilirsiniz.

Faiz Oranları
Anadolubank, kredi konusunda ülkemizin mütevazı bankalarından bir tanesidir. Kredi hesaplama aracı ve kredi faiz oranlarına resmi web sitesi üzerinden kolayca ulaşabiliyorsunuz ancak vakit kaybı yaşamamanız adına bu konuda sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

Bireysel tüketici kredisi başvurularınızda ödeme planını sizler belirliyorsunuz ve birçok bankanın sunduğu ‘’Taksit sayısı arttıkça faiz artar’’ politikası bu bankada karşınıza çıkmıyor. En önemli artılardan bir tanesi olduğunu belirtmekte fayda var ve 1 ila 48 ay arası değişen taksitlendirmelerde 1.95 faiz oranı karşınıza çıkıyor. Yani 10 taksit de yapsanız, 48 taksit de yapsanız faiz oranı değişmeyecektir.

Anadolubank Bireysel Tüketici Kredisi Başvuru Kanalları
Sms ya da online dünya üzerinden başvuru yapamıyorsunuz. Başvurularınızı en yakın şubeyi ziyaret ederek kişisel olarak yapmanız gerekiyor. yeni dönem teknolojisinden uzak bir banka olduğunu görebiliyoruz ve birtakım belgeler talep ettiğini de belirtmek gerekiyor. Bu belgeler, hali hazırda bulunduğunuz meslek grubuna bağlı olarak da değişiklik gösterecektir.

Yine bankanın resmi web sitesini ziyaret ederek bu konu hakkında da detaylı bilgi edinebilir ya da çağrı merkezi çalışanlarına ulaşarak da detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hesap cüzdanı, tapu fotokopisi, maaş bordrosu gibi formalitelerin yerine getirilmesi zorunludur ve bunun yanında birtakım belgelere daha ihtiyacınız olacaktır. Bu konuda banka personelinden yardım alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.