KREDİ ŞEFİ

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bilgileri

Ziraat Bankası, ülkemizdeki en köklü bankalardan biri olarak kamu ve özel sektör piyasalarına finansman desteği sağlamakta, birçok bankacılık işleminin ilk uygulayıcısı olarak anılmaktadır. Ziraat Bankası’nın geniş müşteri portföyü bu bankayı diğerlerinden farklı kılmaktadır. Yıllardan beri kendine has bankacılık anlayışıyla ayakta duran ve devletin bankası olarak milyonlara hizmet sunmaya devam eden Ziraat Bankası, en çok müşterisi olan bankalardan biri olarak lanse ediliyor. Bu özellikleri, Ziraat Bankası ile iletişim kurmak isteyenlerin zaman zaman yoğunluktan etkilenmelerine sebep olabileceğinden Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine her daim çok iş düşüyor.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Ziraat Bankası şubeleri, genellikle yoğunluğuyla bilinmekte. Ziraat Bankası’nda bir işleminiz varsa sabahın ilk ışıklarında bankaya giderek fişinizi almalı ve sıranın size gelmesini beklemelisiniz. Ne var ki teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok işlem artık telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirilebilmekte. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri, son dönemde gösterdiği üstün hizmet performansı ile büyük takdir topluyor. Şubelerdeki yoğunluğun ciddi oranda azalmasına vesile olan Ziraat Bankası çağrı merkezi, birçok bankacılık işleminize aracılık ederek şube yoğunluğuna maruz kalmanıza engel oluyor.

Ziraat Bankası telefon bankacılığı aracılığıyla hesabınızda ne kadar bakiye olduğunu öğrenebilir,  hesap hareketlerinizi mail ya da SMS olarak talep edebilir, kredi kartı ve kredi borçlarınızla ilgili tüm ödeme bilgilerini rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Telefon Numarası

444 00 00 Ziraat Bankası telefon numarası ile bankanın müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0850 220 00 00 numaralı telefon üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Ziraat Bankası telefon no ile 7/24 aktif hizmet alabilirsiniz.

Ziraat Bankası İletişim Bilgileri

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi: 0850 220 00 00
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri: 444 00 00
Ziraat Kayıp/Çalıntı Kart Bildirimi: 0850 258 00 00
Ziraat Bankası Pos Destek Hattı: 0850 202 35 00

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak bazen sorun olabiliyor. Özellikle yoğun zamanlarda Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak için şu yöntemi kullanabilirsiniz; 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı telefonlardan birini aradıktan sonra ilk karşılama mesajı sonrasında önce 1’e, daha sonra 6’ya ve son olarak 0’a basınız. Böylece müşteri hizmetlerine hemen bağlanarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.