KREDİ ŞEFİ

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu, Gerekli Belgeler, WorldCard Özellikleri, Sonucu

Düşük faizli ihtiyaç kredisi hizmetleriyle dikkat çeken Vakıfbank, kredi kartları konusunda da tüketicilerine kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Bu nedenle Vakıfbank kredi kartı başvurusu yaparak pek çok indirimden yararlanabileceğiniz gibi ayrıca puan biriktirerek alışverişlerde kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın sunduğu Worldcard ile beraber yurt içi ve yurt dışında alışveriş yapabilir ve online işlemlerde de bu kartı kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Şartları

Tüm bankalarda olduğu gibi Vakıfbank’ta da kredi kartı başvurusu yaparken bazı şartlara uyum sağlamanız gerekir. Öncelikle kredi skoru yüksek olan tüketicilerin başvurabileceği Worldcard ayrıca daha önce bankalarla sorun yaşamayan bireylere sunulmaktadır. Yani kredi sicili temiz olan ve an itibariyle ödenmemiş borcu bulunmayan kişiler anında Vakıfbank kredi kartı sahibi olabilir.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Son zamanların en çok rağbet gören kredi kartından yararlanmak ve Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak için Vakıfbank mobil uygulamasını, Vakıfbank web şubesini ya da banka şubelerini kullanabilirsiniz. Talep eden kullanıcılar web sitesine giriş yaparak ‘kredi kartı başvurusu’ sekmesine ulaşmalı ve burada talep edilecek bilgileri sisteme girerek süreci tamamlamalıdır.

Kart başvurusu sürecinde sadece ad, soy ad ve TC kimlik numarasıyla beraber cep telefonunuzu sisteme girerek hızlıca işlem yapabilirsiniz. Kontrol süreci sadece 5 dakika sürmekle beraber onay almanız durumunda ikametgah adresinize kredi kartı gönderilmektedir.

Başvuru sürecinde Vakıfbank ATM’lerini de kullanabilirsiniz. Kartsız veya kartlı işlemler sırasında ‘kredi kartı başvurusu’ sekmesine gelerek hızlı kart başvurusu yapabilirsiniz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan Vakıfbank, son zamanların en çok tercih edilen bankalarından biridir.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu için Gerekli Belgeler

Banka şubelerinden yapacağınız Vakıfbank kredi kartı başvurusu sürecinde ihtiyacınız olan belgeler;

  • Maaş bordrosu
  • TC kimlik kartı veya geçici kimlik kartı
  • Şirket sahipleri ve esnaflar için muhasebe kayıtları ile vergi levhası şeklindedir.

Vakıfbank’ın maaş müşterisi olanlar ise sadece nüfus cüzdanıyla kredi kartı başvurusu yapabilmektedir. Başvuru sonucu şubelerden anında yanıtlanmaktadır. Mobil başvuru sonucu ise cep telefonuna gönderilecek SMS ile bildirilir.

Vakıfbank Worldcard Özellikleri Nelerdir?

İnternetten güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan Worldcard ile sadece yurt içinde değil, yurt dışında da kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca nakit çözümleri de sunan bu kartla beraber Express Card başvurusu yaparak World üye iş yerlerinde Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu kart ile beraber alışverişlerde taksit imkanı da yakalayabilirsiniz.
Müşterilerine özel kampanyalar sunan Worldcard’a alternatif olarak Gold kredi kartı da kullanabilirsiniz. World üyesi olan iş yerlerinde gerçekleştireceğiniz alışverişler sonucunda yine puan kazanabilir ve bu puanları değerlendirebilirsiniz. Özet olarak Vakıfbank kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra hem yurt içi hem de yurt dışında birbirinden avantajlı seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Yurt dışında tek seferde yapacağınız her 100 dolarlık harcamalarda ise %5 indirim fırsatı sunulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.