KREDİ ŞEFİ

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Bilgileri

Türkiye İş Bankası, ülkemizin en köklü ve büyük bankalarından biri olarak bilinmekte. Müşteri sayısı açısından da Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olarak kabul gören İş Bankası, sahip olduğu olanakları müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına sarf etmekte. İş Bankası’nın gelişmiş bir teknoloji ağına sahip olduğunu hemen hepimiz biliyoruz. Türkiye İş Bankası, internet ve mobil bankacılık uygulamaları, şube kanalları, ATM’ler, kredi kartları ve müşteri hizmetleri açısından diğer bankalara örnek teşkil edecek bir yapılanmaya sahip. Bugün sözünü ettiğimiz kanallardan biri olan Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri üzerine bir takım bilgiler vereceğiz. İş Bankası müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabileceğiniz ve ne gibi işlemleri gerçekleştirebileceğiniz hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

0 850 724 0 724 Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri numarası üzerinden farklı özellikte birçok bankacılık işleminizi gerçekleştirme şansına sahipsiniz. Peki, Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak neler yapabilirsiniz gelin hep beraber inceleyelim.

  • Hesap hareketleriniz ve bilgilerinize erişebilirsiniz,
  • Kredi kartı ya da kredi başvurusunda bulunabilir, benzer ürünler hakkında bilgi sahibi olarak anında başvuru yapabilirsiniz,
  • Tahvil, kira sertifikası, bono gibi finansal enstrümanlar hakkında bilgi alabilirsiniz,
  • İnternet bankacılığı ve kart şifre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz,
  • Yaşadığınız teknik ve bilgiye dayalı sorunları müşteri temsilcinizle görüşerek çözüme kavuşturabilirsiniz,
  • Kartınız çalındıysa ya da kaybolduysa gerekli iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bu ve bunun gibi birçok şube dışı bankacılık işlemini Türkiye İş Bankası çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası İletişim Bilgileri

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 724 0 724
Yurtdışı Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası: +90 850 724 0 724
İş Bankası Adres: İş Kuleleri, 34330, Levent, Beşiktaş / İstanbul

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Türkiye İş Bankası müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma işlemi için ilk olarak yukarıda yer alan Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayınız, daha sonra sesli bilgi asistanını kullanarak gerçekleştirmek istediğiniz işlem hakkında birkaç anahtar kelime söyleyiniz, sonrasında yönlendirileceğiniz menüden 0’a tuşlayarak İş Bankası müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.