Kredi Şefi

Teb Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bilgileri

Türk Ekonomi Bankası ya da kısaca TEB, bankacılık sektörünün en afili üyelerinden biri olarak görülüyor. Bireysel ve kurumsal finansman desteği, yüksek mevduat faiz oranları ve diğer bankacılık hizmetleriyle müşteri sayısını gün geçtikçe arttırdığı gözlenen TEB’ de şubede yapabileceğiniz birçok işlemi alternatif dağıtım kanalları üzerinden de gerçekleştirebiliyorsunuz. Müşteri sayısının artması sebebiyle şube yoğunluğu giderek artan Türk Ekonomi Bankası gelişen teknoloji kanallarına daha çok iş düşüyor.

TEB iletişim bilgilerini kullanarak hemen hemen tüm bankacılık işlemlerinizi bu kanallar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Şubeye gidip saatlerce sıra bekleme derdi olmadan sadece oturduğunuz yerden bankacılık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

TEB Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 200 0666 TEB müşteri hizmetleri no ile yukarıda sözünü ettiğimiz rahatlığı yaşamak tamamen sizin elinizde. Üstelik işlemlerinizi saniyeler içerisinde gerçekleştireceğiniz için geç kalma derdiniz de olmayacak. Şubeye giderken yolda kaybedilen vaktin yanı sıra bir de şubede bekleyeceğiniz sıranın zahmeti, TEB’ de çoktan tarih oldu bile. 0850 200 0666 TEB müşteri hizmetleri numarasını arayarak tüm bankacılık ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz.

0850 200 0666 TEB çağrı merkezi numarası, 7/24 TEB müşterilerinin hizmetinde. Kredi kartı borcunuzu mu öğrenmek istiyorsunuz? Ya da acilen başka bir hesaba para mı göndereceksiniz? Hemen 0850 200 0666 TEB müşteri hizmetleri numarasını arayın veya CEPTETEB uygulamasını kullanarak işlemlerinizi saniyeler içinde tamamlayın. Tüm işlemlerin kendi kontrolünüzde gerçekleşmesi de ayrı bir rahatlık ve keyif sunacak.

TEB İletişim Bilgileri

TEB iletişim bilgilerini kullanarak banka ile kolayca irtibat kurabilirsiniz;
TEB müşteri hizmetleri numarası: 0850 200 0 666
TEB telefon numarası: 0216 635 35 35
TEB Adres: TEB Kampüs, C ve D Blok, Saray Mahallesi, Sokullu Caddesi, No:7A – 7B Ümraniye  / İstanbul

TEB Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Kısa Yol

İlk olarak 0850 200 0666 TEB müşteri hizmetlerini arayın, ilk sesli mesajın ardından 3’ü tuşlayın. Ardından gelecek her sesli mesaj sonrasında 1’e basın. Toplamda 3 defa 1’i tuşladıktan sonra TEB çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Ayrıca sesli komut sisteminde yapmak istediğiniz işlemle ilgili birkaç kelime söyleyerek de TEB müşteri hizmetlerine kısa yoldan bağlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.