Kredi Şefi

Şekerbank Özgür İhtiyaç Kredisi İle Kredi Çok Kolay

Özel teşebbüs destekli bankalardan biri olarak hizmet veren Şekerbank kendi bünyesinde bulunan hizmetlerini daha geniş yelpazeye yaymaktadır. Para transferi, hesap açma-kapama, otomatik fatura ödeme, birikim hesabı vb. klasik bankacılık ürünlerinin yanı sıra müşterilerinin talepleri doğrultusunda finansal ihtiyaçlarını karşılama adına çeşitli dönemlerde kredi kampanyaları gerçekleştirmektedirler.

Birbirinden özel kredi ürünleriyle bireysel ve ticari müşterilerinin finansal taleplerine çözümler sunan Şekerbank bu dönemde özgür ihtiyaç kredisini müşterilerinin kullanımına sunuyor. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme vadeleriyle sunulan bu kredi yüksek limitlerde kullanabilme imkânı sunmaktadır.

Şekerbank Özgür İhtiyaç Kredisi
Kredi çeşitleri arasında yer alan ihtiyaç kredileri Şekerbank için ayrı bir öneme sahip olup sürekli olarak bu ürünlerle ilgili kampanyalar düzenlemektedir. Her dönem farklı kredi ürünleriyle müşterilerinin karşısına çıkan Şekerbank, yeni ürünü olan özgür ihtiyaç kredisini düşük faiz oranları ve yüksek limitlerde müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Şekerbank, özgür ihtiyaç kredisini kullanmak isteyenlere 50.000 TL’ye kadar değişen limitlerle kredi kullandırmaktadır. Özgür ihtiyaç kredisini kullanmak isteyen banka müşterileri kredinin geri ödeme vadesini 3 ile 48 ay arasında değişen vadelerle kullanabilmektedirler. Banka müşterileri ihtiyaç kredisini çok cazip faiz oranlarıyla kullanabilmekte olup bu kredi için bankanın belirlemiş olduğu kredi tutarı %1,55’tir. Çok cazip koşullara kullandırılan bu kredi ürüne karşılık Şekerbank sadece 150 TL’lik kredi tahsis ücreti müşterilerinden talep etmektedir.

Şekerbank Özgür İhtiyaç Kredisi Başvurusu
Her dönem çeşitli ihtiyaçları bulunan müşterileri için çok cazip fırsatlara kredi kampanyası yapan Şekerbank, yine ihtiyaçlarını ertelemek istemeyen müşterileri için düşük tahsis ücretine sahip krediyi kullandırmaktadır. Yüksek limitlere sahip bu kredi ürününü kullanmak isteyen müşteriler başvuru işlemi için en yakın Şekerbank şubesine gitmeleri yeterlidir. Nüfus cüzdanı ve maaş bordrosuyla birlikte banka şubelerinde yer alan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisine özgür ihtiyaç kredisi talebini iletmeleri yeterlidir. Başvuru işlemi için banka görevlisinin vereceği formun doldurulmasıyla birlikte talep ilgili birime iletilir. Kredi talebinin onaylanmasıyla birlikte banka müşterisi özgür ihtiyaç kredisini aynı gün içerisinde kullanabilir.

Özgür İhtiyaç Kredisi Hesaplama İşlemi
Şekerbank tarafından kullandırılan düşük faiz ve kredi tahsis ücretine sahip özgür ihtiyaç kredisini kullanmak isteyen banka müşterileri başvuru işleminden önce bankanın internet sitesi üzerinde bulunan kredi hesaplama araçlarını kullanmak suretiyle çekmek istedikleri tutara karşılık olarak kredi hakkında çeşitli bilgilere sahip olabilirler. Buna göre hesaplama araçlarında yer alan kredi tutarı ve geri ödeme vadesi bilgilerini girdikten sonra otomatik hesaplama yaptırarak krediye ait aylık taksit tutarı, faiz oranı, toplam geri ödeme vadesi, aylık ve yıllık toplam maliyetleri bilgilerine sahip olabilirler. Kredi hesaplama işlemi özgür ihtiyaç kredisiyle ilgili muhatap olunacak tüm bilgilere sağlıklı bir şekilde kavuşulmasını banka şubelerinden önce sağlamaktadır. Çok cazip koşullarda kullandırılan Şekerbank özgür ihtiyaç kredisi için en yakın banka şubesine gitmeniz yeterlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Adem dedi ki:

    Hayvancilik yapiyorum ozel bir ciflikte ssk 2700 tl maasla calismaktayim kendi hayvanlarimda var yeni hayvan alimi icin 20000 tl paraya ihtiyacim var aylik odemeleri 1200 tl olarak oderim