KREDİ ŞEFİ

Şekerbank Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Şekerbank, son dönemde oldukça revaçta olan bankalardan biri olarak dikkat çekmekte. Özellikle çiftçi kredilerine verdiği ağırlıkla beraber adından söz ettiren Şekerbank, gün geçtikçe daha geniş alanlara yayılmakta, böylece müşteri sayısını da ciddi oranda artırmakta. Şekerbank’ın popülaritesinin artması, her alanda olduğu gibi şube yoğunluğu açısından da kendini gösteriyor. Durum böyle iken Şekerbank şubelerinde sıra beklemek de adeta işkence hâlini alıyor. Oysa Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak da birçok işleminizi sorunsuz şekilde halledebiliyorsunuz. Bankacılık işlemlerinin yavaş yavaş internet ve telefon bankacılığına aktarımı, bu minvalde işinizi oldukça kolaylaştırıyor. Şekerbank çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirebileceğiniz işlemler için şubeye kadar yorulmanıza ve dakikalarca sıra beklemenize hiç gerek yok.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 222 7878 Şekerbank müşteri hizmetleri numarası üzerinden birçok bankacılık işleminizi şubeye gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Döviz işlemleri, kredi ve kredi kartı başvuruları, hesap bilgisi, ATM kart başvurusu, fon ve hesap hareketleri gibi konularda bilgi almak istiyorsanız 0850 222 7878 Şekerbank müşteri hizmetleri numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Şekerbank telefon bankacılığı için ayrıca 444 78 78 numaralı çağrı merkezini de arayabilirsiniz. Her 2 numara üzerinden de belirttiğimiz işlemleri ve çok daha fazlasını zorlanmadan hızlı bir şekilde gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız.

Şekerbank telefon bankacılığı, sesli yanıt sistemi ile hizmet sunmakta. Şöyle ki; yapmak istediğiniz işlemi birkaç anahtar kelime ile kodlayarak ilgili menüye kolayca erişebilirsiniz. Örneğin; kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız sesli yanıt sisteminde; ‘’Kredi kartı başvurusu’’ demeniz yeterli olacaktır. Böylece doğrudan kredi kartı başvurusunun yapıldığı menüye yönlendirileceksiniz.

Şekerbank İletişim Bilgileri

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 222 7878
Şekerbank Çağrı Merkezi Numarası: 444 78 78
Şekerbank Telefon Numarası: 0 (212) 319 70 00
Şekerbank Adres: Emniyet Evleri Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi, No: 1/1A, 34415 Kağıthane / İSTANBUL
İnternet Sitesi : sekerbank.com.tr

Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Banka müşterilerinin birçok bankada olduğu gibi Şekerbank’ta da müşteri hizmetlerine direkt bağlanma konusunda bazı araştırmaları olabilir. Şekerbank müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak için özel bir tuşlamaya gerek yok; zira Şekerbank müşterisi olsanız da olmasanız da sisteme T.C kimlik numaranızı girdikten sonra müşteri temsilcisine hemen bağlanıyorsunuz. Ayrıca az önce sözünü ettiğimiz üzere sesli yanıt sistemini kullanarak da işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.