KREDİ ŞEFİ

Şekerbank Borç Transferi Kredisi İle Tüm Borçları Tek Yerde Toparlayabilirsiniz

İlk olarak kamusal sermayeyle kurulup daha sonra özel teşebbüse geçen Şekerbank kurulduğu günde beri müşterilerinin finansal taleplerine çözümler sunmaya devam ediyor. Yenilikçi bankacılık anlayışına sahip olan banka şimdilerde birbirinden avantajlı kredi ürünleriyle müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme vadeleriyle sunmuş olduğu klasik kredilerin yanı sıra müşterilerinin birbirinden farklı talepleri doğrultusunda yeni ürünleri de bünyesine almaktadır. Şekerbank’ın müşterileri için en son kampanyaya dâhil etmiş olduğu kredi ürünlerinden biri de borç transferi kredisidir. Bu kredi ürünü müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda bankalar üzerinde mevcut olan borçlarını ödemeye yönelik bir kredidir.

Şekerbank Borç Transferi Kredisi
Şekerbank’ın onlarca kredi ürünü arasında yer alan borç transferi kredisi ister banka müşterisi olsun isterse de farklı bir banka müşterisi olsun kendisinden talepte bulunan tüm müşterilerinin bankalarda mevcut olan borçlarını tek bir kalemde topluyor. Buna göre vatandaşlarımız bankalara olan kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı vb. borçlarının her birini tek bir ödemede buluşturmak istiyorlarsa hiç vakit kaybetmeden Şekerbank Borç Transferi Kredisini kullanabilirler. Bu kredi ürünü banka müşterilerinin talep etmeleri halinde 100.000 TL’ye kadar olan borçlara karşılık olarak kullanılabilmektedir.

Borcunuzun limiti ne olursa olsun bu limite kadar dilediğiniz kadar kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca çekilen bu kredinin geri ödenmesi sürecinde Şekerbank büyük kolaylık sağlayıp en az 3 ay olmak üzere 48 aya kadar varan vadelerle bu krediyi kullandırmaktadır. Düşük faiz oranlarına sahip olan bu kredi için banka müşterileri talep edecekleri geri ödeme vadesine göre değişen faiz oranlarına sahiptir. Borç transferi kredisini kullanacak olan müşteriler için geri ödeme vadesi 3-24 ay arası %1,60, 25-36 ay arası %1,61 ve 37-48 ay arası %1,63 değişen faiz oranlarında bu krediyi kullanabilirler.

Şekerbank Borç Transferi Kredisi Hesaplama
Bankalarda olan kredi kartı, kredili mevduat hesabı ve kredi borçlarını tek bir çatı altında toplamak isteyen banka müşterileri hiç vakit kaybetmeden Şekerbank’ın birçok avantaja sahip borç transferi ürünün tercih edebilirler. Krediyi talep etmeden önce yapılması gereken ilk işlem çekilecek olan kredi tutarına göre borç transferi kredisinin bilgileri neler olacak onun öğrenilmesidir. Bunun için bankanın internet sitesi üzerinde yer alan kredi hesaplama ekranını kullanarak tüm kredi bilgilerine ulaşabilirler. Ekranda yer alan bilgilere göre çekilmek istenen tutar ve geri ödeme vadesi girilmek suretiyle aylık taksit tutarı, faiz oranı, toplam geri ödeme tutarı ve yıllık toplam maliyetlere otomatik olarak hesaplanır. Hesabına uygun gelen kredi limitini belirledikten sonra banka şubeleri üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler.

Şekerbank Borç Transferi Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?
Borç transferi kredisine başvuru işlemi gayet kolay olup en yakın Şekerbank şubesi içerisinde yer alan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisine kredi talebini iletmeleri yeterlidir. Daha ayrıntılı bilgiye Şekerbank iletişim kanalları vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Banka şubesine giderken talepte bulunacak olan banka müşterileri nüfus cüzdanını, maaş bilgisini gösteren evrakı ve bankalara olan borcunu gösteren belgeleri götürmeyi unutmamalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ertan dedi ki:

    Bende Kredı kartı borçlarımı bı yerde toplamak istıyorum