KREDİ ŞEFİ

QNB Finansbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank, tüketicilerin kredi taleplerine en hızlı yanıt veren bankalardan biri olarak lanse ediliyor. Bireysel ve kurumsal kredi süreçlerinin QNB Finansbank alternatif dağıtım kanalları üzerinden gerçekleştirilmesi, bu alanda fark yaratılmasının en temel sebeplerinden biri. QNB Finansbank’a yapılan kredi başvurularının çoğu SMS ile gerçekleşmekte. Finansbank SMS kredi başvurusu ile sadece dakikalar içerisinde kredi sonucunuzu öğrenmeniz mümkün. Sizlere yardımcı olabilmek adına Finansbank SMS Kredi başvurusu nasıl yapılır? Finansbank SMS kredi başvurusunda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? gibi soruların yanıtlarını hep birlikte cevaplamaya çalışacağız.

Finansbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank SMS kredi başvurusu nasıl yapılır diye merak edenlerin bu konuda asla sıkıntı yaşamayacaklarını söyleyebiliriz. Zira sadece aşağıdaki adımları takip ederek QNB Finansbank SMS kredi başvurusunda bulunmanız mümkün;

Tek yapmanız gereken telefonunuzun mesaj alanına T.C kimlik numaranızı yazmak ve bu mesajı SMS olarak 5030’a göndermek. Mesajınızın yanıtı yaklaşık 5 dakika içerisinde tarafınıza ulaşacaktır. Kredi başvurunuz kabul edilirse QNB Finansbank tarafından aranarak kredi ile ilgili gerekli bilgileri alacaksınız.
NOT: Göndereceğiniz her mesaj Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom operatörlerinin tamamında ücrete tabiidir.

 QNB Finansbank SMS Kredi Başvurusu İçin Gerekenler

QNB Finansbank SMS kredi başvurusu ile yalnızca ön onay alınmaktadır. Ön onay sonrasında Finansbank tarafından aranarak gelir belgeniz ile birlikte en yakın QNB Finansbank şubesine gitmeniz istenir. Gelir belgenizin aslıyla beraber tercih edeceğiniz şubeye giderek kredi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. QNB SMS ile kredi başvurusunda ön onay aldıysanız resmi gelirinizin olması halinde kredi talebiniz muhtemelen kabul görecektir. Şubeye gidip kredi sözleşmelerini imzaladıktan ve ödeme planınızı aldıktan sonra işlemleriniz tamamlanmış olacak. Tüm kredi işlemleriniz SMS ile onay alındığından 20 dakika içerisinde tamamlanacaktır.

Daha önce QNB Finansbank’tan kredi kullananların bu kadar formaliteyle uğraşmalarına dahi gerek yok. Hesap açılışı esnasında mobil kredi hizmetlerinden elektronik onayla faydalanmak istediğinizi belirttiyseniz şubeye bile gitmeden kredi kullanabilirsiniz. Yukarıda yer alan QNB Finansbank SMS kredi başvurusu adımlarını aynen uygulamanız yeterli olacak. İşlem sonrasında kredi tutarının hesabınıza aktarılması yaklaşık 10 dakikayı bulacaktır.

Finansbank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Kredi kullanabilmek için yanınızda nüfus cüzdanınız ve gelir belgenizin bulunması yeterli olacaktır. Özel sektör çalışanıysanız maaş bordronuzla birlikte SGK hizmet dökümünüzü de yanınızda bulundurmalısınız. Esnaf ve şirket ortakları muhasebe birimi aracılığıyla evraklarını mail üzerinden banka yetkilisine iletebilirler. Bunun yanı sıra muhasebeden alacağınız evrakları doğrudan banka şubesine götürmeniz de yeterli olacaktır.

QNB Finansbank, esnaf ve şirket ortaklarına sunduğu kredi hizmetlerinde genellikle son 3 yıla ait bilanço ve gelir tablolarını istemektedir. Yılsonlarına ait kurumlar vergi beyannamesi ve detay mizanın yanı sıra ara döneme ait evrakların da talep edilmesi mümkündür. Banka yetkilisine ait mail adresini muhasebecinize vermeniz durumunda tüm evrakların ilgili mail adresine gönderilmesini talep edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.