KREDİ ŞEFİ

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Yenilenen ve değişen yüzüyle finans dünyasında varlığını daha ağır bir şekilde hissettiren QNB Finansbank, teknolojik açıdan da müşterilerine her zaman daha iyi olanaklar sunuyor. Gelişen QNB Finansbank internet sitesi , müşteri hizmetleri, ATM’leri ve mobil uygulamaları, modern çağın bankacılık sistemine fazlasıyla ayak uydurmakta. Artık Finansbank ile iletişim kurmak, sorunların çözülmesini sağlamak ve bankacılık işlemlerini sorunsuz bir biçimde gerçekleştirmek çok daha kolay. Finansbank iletişim bilgileri üzerinden bankanın ilgili birimi ile yalnızca dakikalar içerisinde iletişime geçebiliyor olmak, Finansbank’ı en farklı kılan özelliklerden biri.

Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Az önce Finansbank’ın teknolojik anlamda ne kadar gelişim gösterdiğinden söz etmiştik. Soyut olarak ifade ettiğimiz bu durumu bir de somut verilerle görelim. QNB Finansbank müşteri hizmetleri, bu gelişmelerden en çok etkilenen birimlerden biri olarak dikkat çekiyor. Dakikalarca hatta beklemek zorunda kalmadığınız Finansbank çağrı merkezinde bankacılık işlemlerinizi zorlanmadan gerçekleştirme şansına sahipsiniz. 0850 222 0900 Finansbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak tüm işlemlerinizi sadece dakikalar içinde yapabilirsiniz.

QNB Finansbank İletişim Bilgileri

Finansbank iletişim bilgilerine alt kısımda bulunan listeden erişim sağlayabilirsiniz;
QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri No: 0850 222 0900
QNB Finansbank Telefon No: 0 (212) 318 50 00
Finansbank Genel Müdürlük Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası, No:215 Şişli / İstanbul

QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

QNB Finansbank müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak için 0850 222 0900 numaralı QNB Finansbank çağrı merkezini aramanız ve karşılama mesajı sonrasında sırasıyla 1,5 ve 4 rakamlarını tuşlamanız gerekiyor. Bu şekilde Finansbank müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma şansı elde edebilirsiniz.

QNB Finansbank, müşteri sayısı bağlamında en üst sıralarda yer alan bankalardan biridir. Şubelerdeki yoğunlukla beraber müşteri hizmetlerinde de ciddi bir yoğunluktan söz edilebilir. Özellikle kredi kartı, kredi ve vadeli mevduat hesapları açısından önemli bir yoğunluk söz konusudur; bu nedenle QNB Finansbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için yukarıda yer alan alternatifi tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Bunun yanı sıra sesli komut sisteminde yapacağınız işlemleri sözlü şekilde dile getirerek de müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanabilirsiniz. Örneğin; ‘’Kredi kartı ekstremi almak istiyorum.’’ ya da ‘’Kredi kartım nerede’’ diye vereceğiniz sesli bir komutla birlikte işlemlerinizin daha kolay çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.