KREDİ ŞEFİ

Online Bankacılık İle Anında Kredi Nasıl Alınır

Anında Kredi Nasıl Alınır. Online bankacılığın her geçen gün daha popüler hale gelmesi ile birlikte insanlar kredi başvurusu için de şubeye gitmek zorunda kalmıyor. Kefil, belge ve daha birçok farklı prosedür zamanla ortadan kalkacak ve insanlar yakın zamanda tek bir tık ile anında kredi sahibi olabilecek. An itibarıyla bunu mümkün kılan bankaların sayısı da bir hayli fazla. Peki hangi bankalardan anında kredi alabiliyoruz?

Enpara/Finansbank : Qnb Finansbank’ın alt yapısı ile hizmetlerine devam eden Enpara, anında kredinin öncülerinden bir tanesidir. Mobil uygulama ve resmi web sitesi üzerinden kredi başvurularınızı saniyeler içerisinde yapabiliyor ve kredinizi anında alabiliyorsunuz. Onay süreci gerçekten çok hızlı ve devrim niteliğinde bu çalışma ile birlikte kısa sürede çok sayıda müşteriye ulaşmayı da başarmış durumdalar. Enpara üzerinden kredi başvurusu yaptığınızda sizlerden herhangi bir şekilde belge talep edilmiyor ve daha da önemlisi şubeye gitmenize gerek kalmıyor.

Akbank Direkt Kredi : Şubeye gitmenizi gerektirmeyen ve yine online olarak kredi başvurunuzu onaylayan bankalardan bir tanesi de Akbank olarak karşımıza çıkıyor. Direkt kredi mottosu ile yola çıkan banka, müşterilerine daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek adına bu tür bir hizmet sunuyor. Eğer Akbank müşterisi iseniz bu süreç çok daha hızlı bir hal alacaktır. Uygulama ya da resmi web sitesi üzerinden kredi başvurularınızı yapabiliyor ve onay alabiliyorsunuz.

İş Bank Anında Kredi : İş Bankası müşterisi iseniz ve ödemelerinizi düzenli yapıyor, maaşınızı da bu banka aracılığı ile alıyorsanız eğer, 15.000 liraya kadar anında krediniz hazır. İş Bankası zaman zaman belge talebinde bulunabiliyor ve gerek gördüğü takdirde sizleri şubeye davet ediyor ancak bunun istisnalar arasında yer aldığını da belirtmekte fayda var.

Cepteteb Anında Kredi : Türkiye Ekonomi Bankasının online şubesi olarak nitelendirilen Cepteteb, Enpara ile birlikte en çok tercih edilen mecralardan biri haline gelmiş durumda. Anında krediniz her zaman hazır ve 30.000 liraya kadar varan geniş bir yelpaze sizleri bekliyor olacaktır. Teb müşterisi iseniz süreç çok daha hızlı işliyor ancak maaşınızı buradan almıyorsanız bile belge hazırlamanıza ya da şubeye gitmenize gerek yok. Mobil uygulama ya da resmi web sitesi üzerinizde size özel tanımlanmış kredilerinizin başvurusunu yapabiliyor ve saniyeler içerisinde onay alabiliyorsunuz. Ödeme planı da oldukça esnek ve bu konuda da tercih yapma hakkına sahipsiniz.

Yeni dönem ile birlikte birçok banka, anında kredi hizmeti için harekete geçmiş durumda ancak uygulamada başarılı olan bankalar hali hazırda az sayıda diyebiliriz. Anında kredi almak gün geçtikçe daha kolay bir hale gelecek ve insanlar nakit ihtiyaçlarına bu sayede çok daha hızlı bir şekilde yanıt alabilecek. Yukarıda bahsi geçen bankalar da bu konuda öncü bankalardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Necmi dedi ki:

    Emekliyim ama maastan 500 tl kaliyor bana 15 bin tl ihtiyacim var

  2. saziye dedi ki:

    Emekliyim iki maaşın var elime 800 kalıyor 15 BİM lazim

  3. Zehra dedi ki:

    Emeliyim elimde kalan 350 tl