KREDİ ŞEFİ

Kullanım koşulları ve gizlilik

KrediSefi.com‘un kıymetli ziyaretçileri web sitemiz bireysel haklar ve gizliliğiniz açısından sizlere saygı göstermektedir. KrediSefi.com adresinde geçirdiğiniz zaman süresince bizler güvenlik ve gizliliğinizi sağlamakla yükümlüyüz. Web sitemizin kullanım şartları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Tüm ziyaretçilerimiz bu siteye giriş yapmalarıyla beraber aşağıdaki belirtilen hususları kabul etmiş bulunmaktadırlar. Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manuel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. KrediSefi.com, normal bir Kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

KrediSefi.com link verdiği, banner yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı site, ürün veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir.Web sitemizde size ait olduğunu düşündüğünüz yazı makale ve içerik tespitiniz halinde bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilir ve öneri istek şikayetinizi dile getirebilirsiniz.

Oluşturduğunuz bildiriminize göre, gerekli incelemeler yapılarak haklı görüldüğünüz içeriklerde 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince içeriklerde Uyar – Kaldır şeklinde düzenlemeye gidilecektir.

WEB SİTEMİZDE AŞAĞIDAKİ İÇERİKLERİN YAYINI YASAKTIR

(Yasaklanan İçerikler Aşağıda Listelenmiştir.)

– İntiharı özendirecek içerik ve makalelerin yayınlanması
– Cinsel içerikler ve çocuk istismarı barındıran içeriklerin yayınlanması
– Madde bağımlılığı, uyuşturucu veyahutta özendirici ve yönlendirici makalelerin yayınlanması
– İnsan sağlığını tehtid edici ürünlerin satışı ve yönlendirmesine katkı sağlayan içeriklerin yayınlanması
– +18 İçerik ve yayınların, görsellerin yayınlanması
– Kumar, bahis, ve kumara  özendirme suç unsurlarını çağrıştıran veya doğrudan ilgilendiren içeriklerin paylaşımı

KESİNLİKLE SİTEMİZDE YAYINLANMASI VE PAYLAŞILMASI YASAKLANMIŞTIR.