Kredi Şefi

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Var mı?

Banka kredileri, bankanın inisiyatifine göre kefaletle ya da kefilsiz şekilde kullandırılabilmekte. Birçok kişi, kefalet ile kredi çekmektense kefilsiz kredi başvurusunda bulunmayı tercih ediyor. Bu düşüncedeki kişilerin kefilsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar var mı diye araştırma yaptıklarını hemen hepimiz biliyoruz. Kaldı ki günümüzde kredi için kefil bulabilmek tam bir işkence halini almış durumda. En yakın arkadaşlarımız, hatta aile bireylerimiz bile kefil olma konusunda tereddüt yaşayabiliyor. Bu gibi sıkıntılarla karşı karşıya kalmamak adına kefilsiz kredi veren bankalara yönelmek mantıksız değil.

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Kefilsiz ihtiyaç kredisi veren bankalara olan gereksinimden sonra bir de kefilsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri? sorusunu yanıtlamaya çalışalım. Bankalar, genellikle teknoloji kanalları üzerinden gerçekleştirilen kredi başvurularında kefil talep etmiyor. CEPTETEB, bu bankalardan biri olarak gösterebileceğimiz TEB iştiraklerinden biri. CEPTETEB ile kredi başvurusu yaptığınızda kefille birlikte evrakta istenmiyor. Kısacası bir taşta iki kuş vurabilmek için oldukça önemli bir kredi fırsatı olduğunu söylememizde fayda var.

ING Bank, kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğiniz bir diğer banka olarak ön plana çıkmakta. İster şubeden, ister teknoloji kanalları aracılığıyla başvuru yapabileceğiniz ING Bank’ta kredi talebinizin onaylanması kefile bağlanmıyor.

Enpara, kredi değerlendirmesinde kefili es geçen bir diğer banka olarak gösterilebilir. Kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurusu için enpara.com’ u tercih edebilir, kefil arama derdinden tamamıyla kurtulabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir gelir belgesine de gerek yok. Tıpkı CEPTETEB gibi kefilsiz ve gelir belgesiz kredi çekebileceğiniz Enpara.com’ da her şey adeta sizin için düşünülmüş. Hızlı ve pratik bir şekilde kredi çekmek için hemen enpara üyeliğinizi başlatın, kahvenizi yudumlarken kredinizi rahat rahat çekmenin keyfine varın.

Yapı Kredi Bankası, kefil olmadan kredi veren bankalar listemizin bir diğer üyesi olarak göze çarpmakta. Birçok kredi değerlendirmesinde kefalet istemeyen Yapı Kredi Bankası, bu özelliğini ihtiyaç kredilerinin neredeyse tamamında uygulamakta. Yapı Kredi Bankası’na ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduğunuzda kefil şartı aranmadığını söyleyebiliriz.

Nkolaykredi.com, kefil şartı olmadan kredi alabileceğiniz bir diğer sanal platform. Aktif Bank tarafından sağlanan bu özel kredi hizmetinde kefil arama derdine yer yok. CEPTETEB ve Enpara gibi gelir belgesi istemeyen Aktif Bank, bu bağlamda bireylerin en sık tercih ettiği bankalardan biri olarak dikkatleri üzerine çekmekte.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.