KREDİ ŞEFİ

İNG Bank’tan İhtiyaçlarınıza Özel Kredi

Turuncu hizmetleriyle tanınan ING Bank birçok platformda müşterilerine daha iyi hizmet verebilme adına yeniliklere devam ediyor. Şubesiz bankacılık anlayışını benimsemiş olan ING Bank klasik bankacılık taleplerine mobil, telefon ve internet bankacılığı üzerinden hizmet verirken şimdilerde bu platformlar üzerinden müşterilerinin kredi taleplerine de cevap vermektedir.

Banka şubeleri üzerinden vermekte olduğu kredi ürünlerini artık dijital platformuna taşıyan ING Bank internet üzerinden kredi başvuru taleplerini almaktadır. Bankanın internet sitesi üzerinde yer alan bireysel müşterileri sayfasındaki ihtiyaç kredisi bölümünde yer alan ekran üzerinden başvuru yapmak suretiyle ihtiyaçları doğrultusunda diledikleri limitlerde kredi kullanabilirler.

ING Bank İhtiyaç Kredisi
ING Bank müşterilerinin çeşitli talepleri için kendi bünyesinde yer alan ihtiyaç kredisini yüksek limitlerde kullandırmaktadır. Banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan diledikleri zaman bilgisayar veya mobil cihazlar üzerinden bağlanmak suretiyle banka kredisi kullanabilirler. ING Bank ihtiyaç kredisi düşük faiz ve uygun ödeme koşullarıyla 3 aydan 48 aya kadar geri ödemeli olarak kullandırılmaktadır. Dijital platformlar üzerinden kullandırılan kredi ürünlerine nazaran çok uygun fırsatlar sunan ING Bank ihtiyaç kredisi talebinde bulunan müşterilerinden yalnızca dosya masrafı talebinde bulunmaktadırlar. Kredi tutarına göre belirlenen dosya masrafı için banka %0,5’lik bir oran belirlemiştir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ING Bank kredi notu yüksek olan müşterileri için daha düşük faiz oranlarında kredi kullandırmaktadır. Buna göre findeks kredi notu aralığına göre belirlenen faiz oranları için banka 1800 ve üzerindeki nota sahip olanlara %1,29, 1750-1799 arası için %1,39 ve 1600-1749 arası için %1,49 faiz oranlarında krediyi kullandırmaktadır. İhtiyaçlarını ertelemek istemeyenler için banka şubelerine gidecek kadar bile vakti bulunmayanlar için ING Bank internet üzerinden ihtiyaç kredisini tercih edebilirler.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?
ING Bank’ın müşterileri için sunmuş olduğu ihtiyaç kredisini kullanmak isteyen müşterileri banka şubelerine veya diğer hizmet kanallarını kullanmaya gerek kalmadan internet sayfasında yer alan “Hemen Başvur” ekranını kullanarak ihtiyaç kredisini kullanabilirler. Banka şubeleri aracılığıyla kredi kullanan müşterilerinin imzalamış olduğu gereksiz birçok evrakın aksine internet üzerinden birkaç dakikada gerçekleştirilebilmektedir. Kredi başvuru ekranında yer alan kimlik ve diğer bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulmasından sonra “Devam” ikonuna girilmesidir. Açılan yeni sayfada yer alan kredi bilgilerini girdikten sonra “Devam” ikonuna basıldıktan sonra çalışma ve gelir bilgileri girildikten sonra kredi başvuru işlemi tamamlanır.

İhtiyaç kredisi için başvuru yapmadan önce aynı ekranda yer alan ihtiyaç kredisi hesaplama aracını kullanmak suretiyle kullanılacak olan krediye dair bilgilere sahip olunabilir. Hesaplama aracında çekilecek olan kredi miktarı ve vadesi yazıldıktan sonra kredinin “faiz oranı, kredi tahsis ücreti ve toplam geri ödeme vadesi” aynı ekranda krediyi talep edecek müşterilere ayrıntılı bir şekilde gösterilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.