KREDİ ŞEFİ

HSBC Uygun Faiz Oranlarıyla İhtiyaç Kredisi

İhtiyaçlar ne olursa olsun bankalara sorgulama yapmaksızın müşterilerinin talepleri doğrultusunda birçok kredi ürününü kendi bünyelerinde kullandırmaktadır. Değişen faiz oranları, uygun geri ödeme vadesi ve düşük tahsis ücretleriyle birbirinden avantajlı kredilere diledikleri gibi sahip olabilmektedirler. Ülkemizde müşterilerine avantajlı kredi ürünlerini sunan bankalar arasında HSBC ilk sıralarda gelmekle birlikte hizmet verdiği dönem boyunca en kapsamlı bankacılık ürünleri her zaman banka kredileri olmuştur.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını ertelemesini istemeyen HSBC birçok kredi ürününe sahip olmakla birlikte özellikle ihtiyaç kredilerinde büyük kampanyalar düzenlemektedir. Bankanın sahip olduğu ihtiyaç kredisini düşük faiz oranları, uygun geri ödeme imkânları ve cüzi dosya masraflarıyla kullanabilmek gayet mümkündür.

HSBC İhtiyaç Kredisi
Özel teşebbüs destekli bankalardan biri olan HSBC, bankacılık sektörü içerisinde müşterilerine çeşitli zaman dilimlerinde yapmış olduğu kredilerle ön plana çıkmaktadır. Müşterilerinin her türlü finansal ihtiyaçları için kullandırılan ihtiyaç kredileri, bankanın müşterilerine ihtiyaç sorgulamasını yapmaksızın kullandırmaktadır. Bankanın düzenlemiş olduğu bu kredi kampanyası doğrultusunda müşterisi olsun veya olmasın herkesin evlilikten sağlık hizmetlerine, beyaz eşyadan tatile, eğitimden tüp bebek tedavisine kadar her türlü ihtiyacına karşılık olarak bu kredi kullandırmaktadır.

HSBC İhtiyaç Kredisi, değişen geri ödeme vadeleri ve bu vadelere bağlı olarak belirlenen faiz oranlarıyla bu kredi ürünü talep eden herkese kullandırılmaktadır. Banka olarak HSBC ihtiyaç kredisine 1 ile 48 ay arasında değişen geri ödeme vadesi sunarken, ödeme vadesini 1-24 ay arasında tercih edenler için %1,32-%1,47, 25-48 ay arasında tercih edenler için %1,37-%1,51 arasında değişen faiz oranlarına sahiptir. Banka olarak müşterilerinin ihtiyaçları ne olursa olsun maksimum 40.000 TL’ye kadar kredi kullandırmaktadır.

HSBC İhtiyaç Kredisi Hesaplama
İhtiyaçları için HSBC ihtiyaç kredisini kullanmak isteyen banka müşterileri kredi başvurusu yapmadan önce dilerlerse bankanın kredi hesaplama uygulamalarını kullanmak suretiyle çekecekleri krediye dair tüm bilgilere önceden sahip olabilirler. Kredi hesaplama işlemi için bankanın internet sitesi üzerinden yer alan kredi hesaplama araçları kullanılabilir. Hesaplama işlemi için ilk olarak çekilmesi düşünülen miktar ve geri ödeme vadesi uygun yere girildikten sonra sistem otomatik olarak hesaplama yapıyor. Hesaplama sonucunda banka müşterilerine çekecekleri kredi miktarına göre “aylık taksit tutarı, kredi faiz oranı, toplam geri ödeme miktarı ve kredi tahsis ücreti” gibi bilgiler müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır. Hesabına uygun gelen banka müşterileri hiç vakit kaybetmeden en yakın HSBC şubelerini, telefon ve internet bankacılığı aracılığıyla kredi talebinde bulunabilirler.

HSBC İhtiyaç Kredi Başvurusu
Yıllardır müşterilerine kolay kredi başvuru imkânı sunan HSBC, ihtiyaç kredisini kullanmak isteyen banka müşterileri için internet sitesi üzerinde bulunan “hemen başvurun” ekranını, 0850 211 0 111 numaralı telefon bankacılığını ve banka şubelerine yönlendirmektedir. Başvuru işlemini banka şubeleri haricinde gerçekleştiren müşterileri kredilerine onay alabilmeleri için iletişim bilgilerini doğru girmeye özen göstermeleri kendileri açısından son derece önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.