KREDİ ŞEFİ

Fibabanka Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Fibabanka, ülkemizde faaliyet gösteren çiçeği burnunda bankalardan biri, yakın zamanda kurulmasına karşın müşterilerine sunduğu farklı hizmetlerle kısa sürede adından söz ettirmeyi başardığını söyleyebiliriz. Özellikle cep telefonu ve teknoloji kredileriyle adını duyurmayı başaran Fibabanka, son dönemin en çok tercih edilen bankalarından biri olarak dikkat çekmeyi başarıyor. Fibabanka, müşterilerine farklı ve özel hizmet anlayışını sunmak adına bir takım çalışmalara yoğunluk vermiş durumda. Özellikle telefon bankacılığı açısından gelişmiş özelliklere sahip olan Fibabanka, her gün binlerce kullanıcıya hizmet veren geniş bir müşteri hizmetleri ağına sahip.

Fibabanka müşterileri ve Fibabanka hizmetlerinden faydalanmak isteyen potansiyel müşteriler, Fibabanka müşteri hizmetleri aracılığıyla birçok konuda bilgi alabilme şansına sahip. Özellikle cep telefonu ve teknoloji kredileri için her gün binlerce kişinin aradığı Fibabanka müşteri hizmetleri, bu kişilere en doğru ve en pratik bilgileri sunabilmek adına yoğun mesai harcıyor.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Numarası

İlk başlık altında Fibabanka müşteri hizmetlerinin gelişmiş yapısından kısaca söz ettik, şimdi de müşteri hizmetleri üzerinden sunulan hizmetler hakkında bazı bilgiler sunalım. 444 88 88 ve 0850 222 77 77 Fibabanka müşteri hizmetleri numarası üzerinden kredi kartı ya da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bilgilerinizin sisteme kaydedilmesiyle beraber başvurunuz onay sürecinden geçecek, başvurunuzun kabulü sonrasında detaylıca bilgilendirileceksiniz. Vatan Bilgisayar ile cep telefonu kredisi anlaşması yapan Fibabanka, bu alandaki hizmetlerini de çağrı merkezi üzerinden sunuyor. Fibabanka müşteri hizmetleri numarasını arayarak Fibabanka Vatan Bilgisayar kredisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

0850 222 77 77 ve 444 88 88 Fibabanka çağrı merkezi numarasını aramanız durumunda EFT talimatı verebilir, hesap hareketlerinizi detaylı olarak öğrenebilir, tahvil ve bono alım satımı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu ve bunun gibi birçok hizmeti ayrıcalıklı olarak almak için müşteri hizmetlerine bağlanmanız yeterlidir.

Fibabanka İletişim Bilgileri

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 222 77 77
Fibabanka Çağrı Merkezi Numarası: 444 88 88
Fibabanka Telefon Numarası Genel Müdürlük: (0212) 381 82 82
Fibabanka adres: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No:129 Şişli / İstanbul

Fibabanka Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Fibabanka müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak isteyenler 0850 222 77 77 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak karşılama mesajının ardından 7’yi tuşlayabilirler. Yoğunluğa göre yüksek sayıda personelin çalışıyor olması, Fibabanka müşteri hizmetlerine direkt bağlanmanızı kolaylaştıracaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.