KREDİ ŞEFİ

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar Var mı?

Sitemizi yakından takip edenler, daha önce ‘’Ertelemeli kredi nedir, almak mantıklı mı?’’ başlıklı yazımızda ertelemeli kredilerle ilgili tüm merak edilenleri yanıtladığımızı bilirler. Bugün de ertelemeli kredi veren bankalar var mı? Ertelemeli kredi veren bankalar hangileri? Bu bankalar ne gibi şartlarda ertelemeli kredi veriyor sorularına hep beraber yanıt bulacağız.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Ertelemeli kredi veren bankalar var mı? sorusunun yanıtı tahmin edileceği üzere evettir. Bu bankaların başında 3 ay ertelemeli kredi veren ING Bank gelmekte. ING Bank’ı ilk sıraya almamızın sebebi bu hizmeti sürekli olarak vermesinden kaynaklanmakta. Özetle ertelemeli kredi veren bankalar denince akla ilk olarak ING Bank gelmekte. ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, %1.99’dan başlayan faiz oranlarıyla tüketicilerin hizmetine sunuluyor. İhtiyacınız olan nakdi şimdi alıp ödemesine 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz. Üstelik mevcutta vadesi 3 ay içinde dolacak bir krediniz varsa ING Bank ertelemeli kredinizi şimdiden çekebiliyorsunuz.

QNB Finansbank, 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar arasında gösterebileceğimiz seçeneklerden bir diğeri. QNB Finansbank ihtiyaç kredilerinin tamamında bu özellikten yararlanmak mümkün. Dilerseniz kredinizi standart vade ile çektikten sonra da 3 ay erteleme fırsatı elde edebilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar olan kredi taleplerinizde borcun 3 ay ertelenmesi mümkün.

Ertelemeli kredi veren bankalar var mı? sorusuna verilebilecek ideal yanıtlardan biri de Akbank. Tıpkı ING gibi ertelemeli kredi hizmetini uzun yıllardan beri veren bankalardan biri olan Akbank, ilk kredi taksitini 3 ay ertelemenize imkân tanıyor. Uygun faiz oranları ve esnek ödeme planları haricinde bu özelliğiyle de sıkça tercih edilen Akbank, birçok başvuru kanalı üzerinden kredi talebinde bulunabileceğiniz bir banka. Akbank Direkt Mobil, Akbank.com ve Akbank şubelerinden 3 ay ertelemeli Akbank kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Alternatif Bank, ertelemeli kredi çekebileceğiniz bankalardan biri olarak sektörde fark yaratmakta. Yukarıda vermiş olduğumuz örneklerde olduğu gibi Alternatif Bank’tan alacağınız kredilerde de ilk taksit için 3 ay erteleme fırsatından yararlanabilirsiniz.

6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

6 ay ertelemeli kredi veren bankalar var mı? sorusu, ertelemeli kredi talebi olanlar tarafından sıklıkla dile getirilmekte. Ne var ki 6 ay, kredi erteleme için önemli bir süre olarak göze çarpıyor. 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar, bu hizmeti yalnızca çiftçilere özel olarak sunuyor. Denizbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası, TEB, İş Bankası, QNB Finansbank ve Şekerbank, 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar olarak çiftçilere özel kredi erteleme hizmeti sunmakta. Hatta bu bankaların çiftçiler için 1 yıl ertelemeli, 2 yılda 1 defa ödemeli kredi seçenekleri de bulunuyor. Çiftçilerin hasat takvimine göre oluşturulan ödeme planlarında bu gibi esnekliklere daha kolay yer verilebiliyor. Standart kredilerde ise şuan için 6 ay erteleme yapabileceğiniz bir kredi türü bulunmuyor. 3 ay ertelemeli kredi veren bankaların rekabetinde yaşanacak önemli bir yükselişle beraber 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar da mutlaka olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. irfanElmacı dedi ki:

    BenGıradiAlmakistiyorum