Kredi Şefi

Emeklilere Devlet Destekli Kredi Avantajları ve Ne Zaman

Emeklilere Devlet Destekli Kredi : Emekli maaşlarının tatmin edici olmaması, emekli vatandaşlarımızı kredi ya da nakit avans alternatifine yönlendiriyor. Devlet de bu konudaki çalışmalarını sürdürüyor ve son dönemde emekliler tarafından da büyük ilgi gören nakit avans ve kredi desteği de bir adım öne taşınmış durumda. Bu çalışmalar neticesinde tüm emekli vatandaşlarımız devlet destekli nakit avans ve kredi alabilecek.

Nakit Avans Desteği
Emekli vatandaşlarımıza sunulan ayrıcalıklardan bir tanesi nakit avans desteğidir. Emekli maaşının en fazla 3 katı kadar tanımlanmış olan nakit avanslarını diledikleri zaman çekebiliyorlar. Bu ayrıcalığın en güzel tarafı ise nakit avansı taksitlendirebiliyor olmalarıdır. 12 aydan 36 aya kadar varan taksitlendirme fırsatı ile birlikte sahip olacağınız rakamları öteleyebiliyorsunuz. Eğer yeni emekli iseniz fakat maaşınız henüz bağlanmadı ise başvurularınızı yaparak sizler de 3.900 liraya kadar nakit avans hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Sahip olacağınız nakit avans fırsatı maaşınıza bağlı olarak değişiklik gösteriyor ve az önce de bahsettiğimiz gibi maaşınızın 3 katı gibi bir limit karşınıza çıkıyor. Taksitlendirme sayesinde ödeme konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamayacak ve rahat edeceksiniz.

Devlet Destekli Faizsiz Kredi
Emeli vatandaşlarımıza nakit avans desteği ile birlikte faizsiz kredi desteği de gündemde… Nakit avans aktif hale gelmiş durumda ancak emeklilik kredileri konusundaki çalışmalar hali hazırda devam ediyor. Maaşlarınızın 10 katına kadar kredi talebinde bulunabiliyorsunuz ve esnek ödeme planı ile birlikte aynı nakit avansta olduğu gibi herhangi bir zorlanma da yaşamayacaksınız. Burada önemli bir detay var ve taksitler emekli maaşınız üzerinden otomatik olarak alınacağı için de herhangi bir sıkıntı çekmeyeceksiniz. Emekli maaşının yeterli olmaması ve emekli vatandaşlarımızın bu konudaki serzenişlerini de haklı buluyoruz. Yıllarca çalışıp rahat etmek için emekli olan birçok insan, ne yazık ki hayal ettiği hayatı kuramıyor ve yaşayamıyor. Krediler ise en büyük yardımcılarımız ve devlet destekli faizsiz kredi de bu çalışmalardan bir tanesidir.

Emekliye Rahat Yaşam…
Devlet destekli çalışmalar neticesinde emeklilere daha rahat bir yaşam sunabilmek amaç edinilmiş durumda. Alınan tepkiler de olumlu ve vatandaşlarımız da bu tür çalışmaların arttırılması gerektiğini ifade ediyor. Maaşın 10 atına kadar kredi talebi ile birlikte ihtiyaçlarınıza rakamsal olarak çok daha net bir şekilde yanıt alabileceksiniz. Ödeme planının esnek olması da en önemli artılardan bir tanesidir. Hali hazırda bu konu üzerine tartışmalar devam ediyor ve yakın zamanda uygulamaya konulacağı müjdesini de vermek isteriz.

Emekliye rahat yaşam mottosu ile yola çıkılan bu uygulamalar bütününde maddi anlamdaki yetersizliği ortadan kaldırmak asıl amaçlanandır. Devlet destekli nakit avans ve devlet destekli faizsiz emeklilik kredisi de bu çalışmaların en önemli adımı olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de dilerseniz nakit avans başvurularınızı yapabilir ve ihtiyacınız olan tutarı taksitlendirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.