KREDİ ŞEFİ

Denizbank’tan SMS İle Kredi Başvurusu İmkanı Veriyor

Finans sektörü içerisinde yer alan bankalar arasında rekabet her geçen gün artarak devam etmektedir. Daha fazla müşteri kapma ve mevcut müşterilerine daha iyi hizmet verebilme adına bankalar kendi bünyelerinde bulunan bankacılık işlemleri geliştirdikleri gibi bu hizmetleri nasıl daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırabilir izin çalışmalarını gerçekleştirmektedirler. Sadece bankacılık sektöründe değil ticari faaliyetlerini sürdüren birçok firma yeni nesil iletişim araçlarını ve teknolojik yenilikleri bünyesinde kullanmak suretiyle müşterilerine daha iyi hizmet verebildiği gibi daha çok insana ulaşabilmektedirler.

Denizbank adıyla finans sektöründe hizmet veren yeni nesil bankacılık anlayışının mimarlarından olan kuruluş müşterilerini klasik bankacılık kanallarının yanı sıra internet, mobil, telefon ve banka ATM’leri üzerinden hizmet vermeye özen göstermektedir. Şubesiz bankacılık anlayışını benimseyen Denizbank birçok hizmeti de dijital ürünler üzerinden vermeye özen göstermektedir. Kredi ürünleri de bu hizmete dâhil olup Denizbank yeni hazırladığı SMS ile kredi kampanyasını başlattı. Çeşitli finansal ihtiyaçlarını karşılamak için nakit paraya sıkışan müşterileri için banka şubelerine gitmelerine gerek kalmadan cep telefonlarının mesaj bölümü üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler.

SMS ile Kredi Denizbank’ta
Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan Denizbank, çeşitli finansal ihtiyaçları için kredi başvurusu için banka şubelerine gidecek kadar vakti bulunmaya müşterileri için SMS ile kredi dönemini başlattı. Buna göre Denizbank müşterisi olsun veya olmasın hersek talep etmeleri halinde 55.000 TL limite kadar belirleyeceği miktarda kredi kullanabilirler.

Denizbank SMS ile kredi kampanyası dâhilinde kredinin geri ödeme vadesini 48 aya kadar uzatmıştır. Banka müşterileri finansal ihtiyaçları için mevcut belirlenen limitlerde krediyi diledikleri geri ödeme vadesi süresinde gerçekleştirebilirler. Düşük faiz oranlarına sahip olan bu kredi sayesinde banka müşterileri tüm finansal ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Hızlı, pratik ve kolay bir başvuru yöntemi bulunan kredi için hiç vakit kaybetmeden cep telefonunuzun mesaj bölümünü kullanabilirlersiniz.

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu
Düşük faiz oranlarıyla kullandırılan Denizbank SMS ile krediyi kullanmak için banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan cep telefonlarının SMS uygulaması üzerinden kısa mesaj göndermek suretiyle başvuru yapabilirsiniz. Kredi talebinde bulunmadan önce Denizbank’ın internet platformu üzerinde yer alan kredi hesaplama araçlarını kullanmak suretiyle çekmek istediğiniz tutara göre ne kadar faiz ödeyeceğiniz, aylık taksit tutarı ve toplam geri ödeme vadesi gibi bilgilere sahip olabilirsiniz.

Denizbank müşterisi olsun veya olmasın ihtiyaçları doğrultusunda SMS ile kredi ürününü kullanmak isteyenler cep telefonlarının mesaj bölümüne KREDİM boşluk T.C. Kimlik No yazdıktan sonra Denizbank’ın 3280 numaralı hattına kısa mesaj göndermeleri yeterlidir. Mesajın genel müdürlüğe iletilmesiyle birlikte kısa süreli bir araştırma yapılmak suretiyle banka müşterisine geri dönüş sağlanacaktır. Başvurunun yapılmasından sonra 5 dakika içerisinde banka tarafından olumlu geri dönüş yapılırsa, hiç vakit kaybetmeden en yakın Denizbank şubesine gidilip SMS onayının gösterilmesiyle birlikte kredi aynı gün içerisinde kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. leyla dedi ki:

    kredi cekmek