KREDİ ŞEFİ

Denizbank’tan Hoş Geldin Kredisinde Büyük Avantaj

Bankaların birbirleriyle olan rekabetin başlıca sebebi daha fazla müşteriye ulaşabilmedir. Potansiyel olarak görülen tüm müşterilere ulaşma adına çeşitli kampanyalar yapan bankalar arasında Denizbank’ta yer almaktadır. Sahip olduğu yenilikçi ve modern bankacılık anlayışını müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda kullanan Denizbank, sürekli olarak yeni ürünlerle potansiyel olarak gördüğü müşterilere de ulaşmaktadır.

Bankanın yapmış olduğu kampanyalar arasında en dikkat çeken ürünleri krediler olup her türlü ihtiyaca yönelik olarak düşük faiz, uygun ödeme koşulları ve kolay başvuru imkânlarıyla kredileri kullandırmaktadır. Bankanın müşterileri için yapmış olduğu çalışmalar doğrultusunda şimdiye kadar hiç krediyle tanışmamış olan müşterilerine “Hoş geldin kredisi” adı altında yeni ürününü Kullandırıyor.

Denizbank Hoş Geldin Kredi Kampanyası
Şimdiye kadar banka kredisinin ne olduğunu bilmeyen banka müşterileri için her türlü ihtiyaçlarında kullanabilecekleri Denizbank Hoş geldin kredisi düşük faiz ve uygun ödeme koşullarıyla sunuluyor. Denizbank ihtiyacınızı sorgulamadan anında başvuru yapabileceğiniz bir krediyle sizleri tanıştırıyor. Bu kredinin kullanımı sırasında herhangi bir sorun yaşamayacakları gibi 55.000 TL limite kadar diledikleri miktarları kolaylıkla kullanabileceklerdir.

Hoş geldin kredisi kullanıcılarına büyük avantaj sunduğu gibi aynı zamanda 1 aydan 48 aya varan vadelerle geri ödeme imkânı sunmaktadır. Krediyle ilk defa tanışan banka müşterileri çekmek istedikleri tutarlara ait kredi bilgilerine ulaşmak için kredi hesaplaması yapabilirler. Yapacakları hesaplamayla birlikte kredinin geri ödeme tutarlarını, faiz oranlarını ve masraflarını kolaylıkla öğrenebilirler.

Hoş Geldin Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?
İhtiyaçları doğrultusunda kredi çekmek isteyen ve ilk kez banka kredisi kullanacak olan banka müşterilerine Denizbank’ın sunmuş olduğu Hoş Geldin Kredisine ait bilgileri öğrenmek için kredi hesaplama işlemi şu şekilde yapılmaktadır. Banka müşterileri ilk olarak kredinin tanıtımının yapıldığı internet sitesine girmeleri gerekmektedir. Ekranda yer alan “hesaplama araçları” bölümüne girmek suretiyle yeni açılan ekrandaki “kredi türü, geri ödeme vadesi ve çekilmek istenen kredi miktarı” girilir. Bilgilerin girilmesiyle birlikte otomatik olarak kredi hesaplaması yapılır ve hesaplamaya göre “kredi faiz oranı, aylık taksit tutarı, kredi tahsis ücreti ve ödenecek toplam borç” bilgileri müşterinin talebi doğrultusunda ekrana yansıtılır.

Hoş Geldin Kredi Başvurusu
Denizbank Hoş Geldin Kredi hesaplama işlemini yaptıktan sonra hesabına uygun gelen banka müşterileri hiç vakit kaybetmeden en yakın banka şubelerinin yolunu tutmaları gerekmektedir. Banka şubelerine giderken krediyi talep edecek olan kişinin yanına sadece nüfus cüzdanını alması yeterlidir. Banka içerisinde görevli bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisine Hoş Geldin Kredisini kullanmak istediklerini talep etmeleri yeterlidir. Talebin iletilmesiyle birlikte kredinin kullanımına dair geri kalan işlemleri ve kredi başvuru formunu banka görevlisi doldurmaktadır. Formun doldurulmasıyla birlikte Denizbank talebi onaylamasıyla birlikte krediyi aynı gün içerisinde rahatlıkla kullanabilmektedir. Banka olarak Denizbank yeni kredi alacak müşterileri için kolay başvuru ve hızlı sonuçlanan kredi ürününü kullandırmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.