KREDİ ŞEFİ

Borç Kapatma Kredisiyle Tüm Kredilerinizi Anında Transfer Edebilirsiniz

Borç Kapatma Kredisi. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yapılan araştırmalar neticesinde bankacılık sektöründe biriken müşteri borçlarına yeni çözümler sunması adına değişiklik yapılmasına karar verilmiştir. Yapılan değişiklikle birlikte bankalar müşterilerinin var olan kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı ve diğer borçlarına karşılık olarak yeniden yapılandırma imkânı verilmiştir. Banka müşterilerinin aynı banka üzerinde var olan birbirinden farklı borçlarının veya farklı bankalarda yer alan borçlarının tamamını tek bir kredi üzerinde toplayabileceklerdir. Düşük faiz oranı ve 48 aya kadar varan geri ödeme vadeleriyle sunulan borç kapatma kredisi birçok banka üzerinden rahatlıkla kullanılabilir.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar
Bankacılık sektörünün içerisinde yer alan kamusal ve özel sermaye destekli birçok banka müşterilerine borç kapatma kredisi kullandırmaktadır. Ülkemizde hizmet veren bankalar arasında kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı ve diğer banka borçlarını tek bir çatı altında toplanmasını sağlayan ve tüm borçların yeniden yapılandırmasını sağlayan bankalar şu şekildedir.

Şekerbank, kurulduğu ilk günden beri bireysel ve ticari müşterilerinin taleplerine hızlı çözümler sunan banka şimdilerde müşterileri için borç kapatma kredisini kullandırmaktadır. Bankanın müşterileri için sunmuş olduğu kredi ürününde 100 bin TL’ye kadar olan tüm borçları 3 aydan 48 aya varan geri ödeme imkanlarıyla kullanabilirsiniz. Şekerbank bu kredi türü için tahsis ücreti talep etmekle birlikte, çekilecek olan kredinin miktarına göre binde 5’lik bir kesinti istemektedir.

QNB Finansbank adıyla hizmet veren bankamız borç kapatma kredisini düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme vadeleriyle sunmaktadır. İhtiyaç kredisi adı altında verilen bu kredi için %1,30’luk bir faiz oranı talep etmektedir.

Kamusal sermaye destekli bankalardan biri olan Vakıfbank’ta bireysel müşterilerine diğer bankalarda yer alan kredi, kredi kartı ve ek hesap gibi borçlarını tek bir çatı altında toplamak için yapılandırma kredisi kullandırmaktadır. Banka müşterileri için 20.000 TL kadar değişen rakamlarda ve 18 aya varan geri ödeme imkanıyla kredi kullandırmaktadır. Üstelik bu krediyi kullanan banka müşterileri 3 ay sonra geri ödeme imkanına sahiptirler.

Akbank, müşterilerinin hem kendi bankasında yer alan hem de diğer bankalarda dağınık olarak bulunan tüm banka borçlarını tek bir çatı altında topluyor. Buna göre bireysel banka müşterileri 20.000 TL’ye kadar değişen limitler ve 12 aya kadar varan geri ödeme imkanıyla taksitli borç transferi kullandırmaktadır.

Özel teşebbüs destekli bankalardan biri olan Denizbank bireysel müşterileri için 36 aya kadar değişen geri ödeme vadesi %1,43 faiz oranları ve maksimum 50.000 TL limite kadar borç transferi kredisi kullandırmaktadır.

Borç kapatmak kredisi veren bankalardan biri de Türkiye Ekonomi Bankası olup müşterilerinden herhangi bir komisyon veya ücret talep etmeden %1,84 faiz oranı ve 9 aya varan vadelerle en fazla 10.000 TL’lik kredi kullandırmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Necmettin Genç Ulus dedi ki:

    Kredi kullanmak istiyorum