KREDİ ŞEFİ

BankPozitif Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Teknolojik gelişmeler, birçok alanda yeniliklere ve büyümeye olanak tanımakta; kullanmakta olduğumuz sistemlerin daha da farklılaşmasını beraberinde getirmekte. Hayatımızı kolaylaştıran bu gelişmelerin en çarpıcı örneklerine ulaşmak için bankacılık sektörünü analiz edebiliriz. Artık hesap ve kredi işlemlerinin tamamını internet ve telefon bankacılığından ya da mobil bankacılık uygulamaları üzerinden gerçekleştirebiliyoruz. Bu da banka şubelerinin sayısında her geçen gün azalmaya sebep oluyor; hatta bazı bankalar sadece alternatif dağıtım kanalları üzerinden hizmet vermeye başladı da diyebiliriz.

Bankpozitif, bu bankalardan biri olarak gün geçtikçe daha hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya devam ediyor. Son dönemde Bankpozitif kredilerine daha büyük ilgi gösteren bireyler, ihtiyaçlarını kolayca karşılama fırsatı elde ediyor.

Bankpozitif e-kredi hizmeti sayesinde kredinizi kolayca kullanabilir, size uygun ödeme seçenekleri sayesinde ödemelerinizi zorlanmadan rahatça yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kullanımlarınızın çoğunda masraf ödemez, masraflı kredilerde de cüzi bir miktarın üzerinde ödeme yapmazsınız.

Bankpozitif Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Bankpozitif, şubesiz bankacılık anlayışıyla girdiği bankacılık sektöründe kısa süre içerisinde kendini ispatladı. Şubeye gitmenize gerek olmadan kredinizi kolayca kullanabilir, ihtiyaç kredisinin yanı sıra konut ve taşıt kredisi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Üstelik Bankpozitif kredi faiz oranları da piyasadaki diğer bankalara göre oldukça uygun. Bankpozitif kredi hesaplaması için aşağıdaki listede yer alan faiz oranlarını baz alabilirsiniz;

Bankpozitif İhtiyaç Kredisi Hesaplama;
3-36 ay arası vade seçenekleriyle kullanılabilir,
İpotekli ihtiyaç kredisi hizmeti mevcuttur,
İhtiyaç kredisi faiz oranı %2,60’dır.
Bankpozitif Konut Kredisi Hesaplama;
120 aya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir,
Bankpozitif konut kredisi faiz oranı %2,80’dir.
Bankpozitif Taşıt Kredisi Hesaplama;
Vade sayısı 3 ile 48 arasında belirlenebilir,
Taşıt kredisi faiz oranı %2,70 olarak belirlenmiştir.
Bankpozitif resmi sitesinde yer alan kredi hesaplama aracını resmi sitesinden kullanabilirsiniz.

Bankpozitif Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden kredi başvurusu yapacakların aklına ilk gelen sorulardan biri Bankpozitif kredi başvurusu nasıl yapılır? Kredi başvurularınızı Bankpozitif.com.tr adresinden veya mobil bankacılık uygulamasından yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmadan önce Bankpozitif kredi hesaplama modülünü kullanabilir, aylık yapacağınız ödeme tutarı ile toplam geri ödeme bilgisini bu modül üzerinden öğrenebilirsiniz. Kredi başvurunuzun sonucu, başvuru esnasında kullanmış olduğunuz cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderilecektir. Kredi başvurunuzun olumlu bulunmasıyla birlikte Bankpozitif yetkilileri tarafından aranarak işlemlerin devam etmesi adına bilgilendirileceksiniz.

Kredi başvurunuzun kesin onayı için sizden bazı belgeler talep edilecektir. Bu belgeleri posta yoluyla iletebileceğiniz gibi mail veya FAX yoluyla da iletebilirsiniz. Bankanın telefon ve iletişim bilgileri kanalıyla ulaşabilirsiniz.  Kredi sözleşme formları kurye aracılığıyla tarafınıza gönderilecek olup imzalamış olduğunuz belgeleri tekrar kuryeye teslim etmeniz gerekmekte. Belgelerinizin bankaya ulaşmasının akabinde paranız anında Bankpozitif hesabınızda olacak. Kredi tutarını anlaşmalı bankaların ATM’lerinden çekebilir veya EFT kanalıyla başka bankadaki hesabınıza gönderebilirsiniz. Tüm bu işlemler hızlı bir şekilde gerçekleşecek olup ikinci kredi alımlarınızda bu kadar beklemenize bile gerek olmayacak. Elektronik ileti onayı sayesinde kredinizi mevcut teknoloji kanalları üzerinden iletebilecek, böylece kredinizi sadece dakikalar içerisinde çekebileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.