KREDİ ŞEFİ

BankPozitif İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Bilgileri

Bankpozitif, online başvuru ve işlem kanalları üzerinden hizmet sunan bankalardan biri olarak Türkiye’de faaliyet göstermekte. Masrafsız bankacılık parolasıyla yola çıkan Bankpozitif, bu alanda başarı elde eden bankalardan biri olarak ön plana çıkıyor. İnternet ve telefon bankacılığı ile mobil bankacılık üzerinden hizmet sağlayan Bankpozitif, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek adına talep, istek ve şikayetlere her zaman büyük önem veriyor. Bankpozitif iletişim bilgilerini kullanarak şube gereksinimi olmadan tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bankpozitif Müşteri Hizmetleri Numarası

Bankpozitif Müşteri Hizmetleri numarası 44 44 365 olarak kullanılmakta. 44 44 365 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak tüm taleplerinizi, istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebiliyorsunuz. Ayrıca kredi başvurusunda bulunmak, mevcut kredileriniz hakkında bilgi almak, şifre işlemlerinizi gerçekleştirmek için de Bankpozitif müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Bankpozitif İletişim Bilgileri

Şubesiz bankacılık faaliyetinde bulunan Bankpozitif iletişim bilgilerine aşağıda yer alan listeden ulaşmanız mümkün;
Bankpozitif Çağrı Merkezi: 44 44 365
Bankpozitif Müşteri Hizmetleri: 44 44 365
Bankpozitif Mail Adresi: mesajmerkezi@bankpozitif.com.tr
Web Sitesi: bankpozitif.com.tr
Bankpozitif Genel Müdürlük Adresi: Rüzgârlıbahçe Mahallesi, Kumlu Sokak, No:3/2 34805 Beykoz/İstanbul

Bankpozitif Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

44 44 365 numaralı Bankpozitif müşteri hizmetlerini aradıktan sonra size sunulan seçenekler arasından seçiminizi yaparak müşteri temsilcisine kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Diğer bankalarla kıyaslandığında müşteri sayısının az olması dolayısıyla yoğunluğun fazla olmadığı söylenebilir; bu sebeple Bankpozitif telefon şubesini aradığınızda sadece saniyeler içerisinde yetkili müşteri temsilcisine bağlanabiliyorsunuz.

Bankpozitif müşteri hizmetleri ile birçok işleminizi kolayca halledebilirsiniz. Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere Bankpozitif, masrafsız ve şubesiz bankacılık hizmeti sağlamaktadır; bu nedenle telefon bankacılığı diğer bankalara göre daha gelişmiş yapıdadır. Diğer bankalarda şubeye gitmeden yapamayacağınız birçok işlemi Bankpozitif telefon bankacılığı üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bankpozitif iletişim kanalları arasında gösterebileceğimiz diğer alternatif dağıtım hizmetleri de internet bankacılığı ve mobil bankacılıktır. Bankpozitif iletişim bilgilerinde yer alan web sitesinden bireysel ve kurumsal internet şubelerine kolayca giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra hesabınızı kontrol edebilir, kredi ödemelerinizin detaylarını görebilirsiniz. Aynı hizmetleri Bankpozitif mobil uygulaması üzerinden de alabilmektesiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.