KREDİ ŞEFİ

Aktifbank’tan İnternetten Anında Kolay Kredi İmkanı

Klasik bankacılık anlayışının vazgeçilmez unsurlarından biri de banka şubeleridir. Banka müşterilerinin tüm finansal taleplerine farklı çözümler sunan bu hizmet kanalları ülkemizin birçok merkezinde yer almaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte bankaların vermiş olduğu finansal hizmetler artık dijital platformlar üzerinden verilmeye başladığından dolayı banka şubelerinin kullanılırlığında bir hayli düşüş olmuştur.

Şubesiz bankacılık olarak tabir edilen yeni hizmet anlayışı sayesinde banka müşterilerinin taleplerine kolay ve daha hızlı yanıt verilmektedir. Dijital dünyayı bünyesinde kullanan bankalar arasında Aktifbank ilk sıralarda gelmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sıraya alan banka kredi ürünleri de dâhil olmak üzere birçok hizmetini internet ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden vermeye başlamıştır. Banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan Aktifbank, internetten anında kredi ürünü müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Aktifbank İnternet Üzerinden Anında Kredi Uygulamasını Başlattı
Aktifbank müşterileri bundan böyle çeşitli ihtiyaçları için 30.000 TL’ye kadar limitli krediyi internet üzerinden başvuru yaparak kullanabilecekler. Bankanın kullandırmış olduğu bu kredi kolay başvuru, düşük faiz ve uygun ödeme imkânlarına sahiptir. Krediye başvuru için Aktifbank müşterisi olsun veya olmasın banka şubelerine gidip sayfalar dolusu evrak doldurmaya gerek kalmadan internet üzerinden yapılacak kolay başvuru sayesinde krediyi anında kullanabileceklerdir.

Aktifbank farkıyla sunulan bu kredi ürününde banka müşterilerinden herhangi bir şekilde başka bir ürün zorlaması yapmamaktadır. Birçok banka krediyi ürünlerini verirken sigorta yapımı, kredi kartı zorunluluğu veya hesap açma gibi işlemleri dayatırken, internetten anında kolay kredi ürününde böyle bir talep bulunmamaktadır. 30.000 TL limite sahip olan kredi için Aktifbank 1-48 ay arasında müşterinin isteğine bağlı olarak geri ödeme vadesi imkânı sunmaktadır.

Aktif Bank Anında Kolay Kredi Kullanımı
İhtiyaçları için kredi gereksinimleri bulunan banka müşterileri Aktifbank’ın kolay başvuru imkânıyla sundukları “internetten anında kolay kredi” ürününü seçebilirler. Pratik çözümler sunan politikasıyla bankacılık sektöründe farklı bir yere sahip olan Aktifbank hızlı ve kolay kredi kullanımı için müşterilerine Nkolaykredi.com platformuna müşterilerini bekliyor. Banka şubelerinden kredi talebinde bulunan müşterilere imzalatılan birçok evrakın aksine birkaç dakika içerisinde yapılacak başvuruyla birlikte anında ihtiyaç kredisine sahip olabilmektedirler. Nkolaykredi.com ekranında yer alan bilgilere göre “ihtiyaç tutarı ve geri ödeme vadesi” girildikten sonra kredinin kullanımına dair aylık geri ödeme taksit tutarı krediye karşılık olarak aylık ödenecek taksit tutarı anında gösterilmektedir. Kredinin kullanımına dair ödeme planı ve faiz tablosu da müşterinin talebine göre gösterilmektedir.

Kredi talebinin onaylanmasıyla birlikte kredinin kullanımına dair yine Aktifbank müşterilerine birçok kolaylığı aynı anda sunmaktadır. Kredisi onaylandıktan sonra kendi hesabına yatan paranın çekimi için Aktifbank şubelerini, ATM’lerini veya PTT şube ve ATM’lerini rahatlıkla kullanabilirler. Bankada hiç hesabı bulunmayan banka müşterileri için Aktifbank hesabın açımını yaptıktan sonra hesaba ait bankamatik kartını 7-10 iş günü içerisinde ulaştırmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. mukadder türk dedi ki:

  kredi almak istiyorum 20000

 2. Avni bakırtaş dedi ki:

  Bana niye kredi vermiyorsunuz

 3. eren dedi ki:

  hıc bır banka vermıyor sıcılın bozukta olsun olmasın bunu herkese dıyorum gercı faız oranlarıda yuksek

 4. Bülent ÇİLİNGİR dedi ki:

  60.000tl kredi kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 5. Mustafa değerli dedi ki:

  Acilen kırediye ihtiyacım var nasıl alabilirim kartlarımda gecikmeler var 50000 tlyeihdiyacımvar

 6. adem koçkaya dedi ki:

  aktifden kıredı ıstıyorum