Aktifbank’tan İnternetten Anında Kolay Kredi İmkanı

Klasik bankacılık anlayışının vazgeçilmez unsurlarından biri de banka şubeleridir. Banka müşterilerinin tüm finansal taleplerine farklı çözümler sunan bu hizmet kanalları ülkemizin birçok merkezinde yer almaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte bankaların vermiş olduğu finansal hizmetler artık dijital platformlar üzerinden verilmeye başladığından dolayı banka şubelerinin kullanılırlığında bir hayli düşüş olmuştur.

Şubesiz bankacılık olarak tabir edilen yeni hizmet anlayışı sayesinde banka müşterilerinin taleplerine kolay ve daha hızlı yanıt verilmektedir. Dijital dünyayı bünyesinde kullanan bankalar arasında Aktifbank ilk sıralarda gelmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sıraya alan banka kredi ürünleri de dâhil olmak üzere birçok hizmetini internet ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden vermeye başlamıştır. Banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan Aktifbank, internetten anında kredi ürünü müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Aktifbank İnternet Üzerinden Anında Kredi Uygulamasını Başlattı
Aktifbank müşterileri bundan böyle çeşitli ihtiyaçları için 30.000 TL’ye kadar limitli krediyi internet üzerinden başvuru yaparak kullanabilecekler. Bankanın kullandırmış olduğu bu kredi kolay başvuru, düşük faiz ve uygun ödeme imkânlarına sahiptir. Krediye başvuru için Aktifbank müşterisi olsun veya olmasın banka şubelerine gidip sayfalar dolusu evrak doldurmaya gerek kalmadan internet üzerinden yapılacak kolay başvuru sayesinde krediyi anında kullanabileceklerdir.

Aktifbank farkıyla sunulan bu kredi ürününde banka müşterilerinden herhangi bir şekilde başka bir ürün zorlaması yapmamaktadır. Birçok banka krediyi ürünlerini verirken sigorta yapımı, kredi kartı zorunluluğu veya hesap açma gibi işlemleri dayatırken, internetten anında kolay kredi ürününde böyle bir talep bulunmamaktadır. 30.000 TL limite sahip olan kredi için Aktifbank 1-48 ay arasında müşterinin isteğine bağlı olarak geri ödeme vadesi imkânı sunmaktadır.

Aktif Bank Anında Kolay Kredi Kullanımı
İhtiyaçları için kredi gereksinimleri bulunan banka müşterileri Aktifbank’ın kolay başvuru imkânıyla sundukları “internetten anında kolay kredi” ürününü seçebilirler. Pratik çözümler sunan politikasıyla bankacılık sektöründe farklı bir yere sahip olan Aktifbank hızlı ve kolay kredi kullanımı için müşterilerine Nkolaykredi.com platformuna müşterilerini bekliyor. Banka şubelerinden kredi talebinde bulunan müşterilere imzalatılan birçok evrakın aksine birkaç dakika içerisinde yapılacak başvuruyla birlikte anında ihtiyaç kredisine sahip olabilmektedirler. Nkolaykredi.com ekranında yer alan bilgilere göre “ihtiyaç tutarı ve geri ödeme vadesi” girildikten sonra kredinin kullanımına dair aylık geri ödeme taksit tutarı krediye karşılık olarak aylık ödenecek taksit tutarı anında gösterilmektedir. Kredinin kullanımına dair ödeme planı ve faiz tablosu da müşterinin talebine göre gösterilmektedir.

Kredi talebinin onaylanmasıyla birlikte kredinin kullanımına dair yine Aktifbank müşterilerine birçok kolaylığı aynı anda sunmaktadır. Kredisi onaylandıktan sonra kendi hesabına yatan paranın çekimi için Aktifbank şubelerini, ATM’lerini veya PTT şube ve ATM’lerini rahatlıkla kullanabilirler. Bankada hiç hesabı bulunmayan banka müşterileri için Aktifbank hesabın açımını yaptıktan sonra hesaba ait bankamatik kartını 7-10 iş günü içerisinde ulaştırmaktadır.

BENZER İÇERİKLER


Yorumlar

 1. yazan mukadder türk

  Şubat 4th, 2018 at 08:59 (#)

  kredi almak istiyorum 20000

 2. yazan Avni bakırtaş

  Şubat 4th, 2018 at 16:13 (#)

  Bana niye kredi vermiyorsunuz

 3. yazan eren

  Şubat 7th, 2018 at 22:39 (#)

  hıc bır banka vermıyor sıcılın bozukta olsun olmasın bunu herkese dıyorum gercı faız oranlarıda yuksek

 4. yazan Bülent ÇİLİNGİR

  Nisan 3rd, 2018 at 09:19 (#)

  60.000tl kredi kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 5. yazan Mustafa değerli

  Nisan 24th, 2018 at 18:29 (#)

  Acilen kırediye ihtiyacım var nasıl alabilirim kartlarımda gecikmeler var 50000 tlyeihdiyacımvar

 6. yazan adem koçkaya

  Ağustos 29th, 2018 at 11:10 (#)

  aktifden kıredı ıstıyorum

Yorum Yap