KREDİ ŞEFİ

Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bilgileri

Akbank müşteri hizmetleri, birçok bankacılık hizmetini tek bir çatı altında toplamakta ve sizlere ihtiyaç duyduğunuz anlarda gerekli desteği sunmakta. Hesap bilgilerinize ulaşmak, kredi başvurusunda bulunmak, kredi kartı limit artırım talebinizi iletmek, IBAN numarası öğrenmek, kart şifresi oluşturmak gibi birçok bankacılık işlemini Akbank Müşteri Hizmetleri’nden gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akbank müşteri hizmetleri numarası 444 25 25’dir. Akbank müşteri hizmetleri no aracılığıyla yukarıda saymış olduğumuz işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca banka kartı ya da kredi kartınızı kaybettiğinizde ilk aramanız gereken numara da 444 25 25’dir. Kayıp veya çalıntı bildiriminde bulunmak için Akbank Çağrı Merkezi’ni aradıktan sonra 6’yı tuşlamanız gerekiyor. Kayıp ve çalıntı bildirimlerinin yüksek önem arz etmesi sebebiyle bu işlem sonrasında doğrudan yetkili bir müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Kart bilgileriniz yapılacak güvenlik kontrollerinin akabinde alınacak ve kartınızın hemen kapatılması sağlanacaktır. Ayrıca varsa kartınıza bağlı hesaplarınıza erişim yetkisi de bir süreliğine durdurulacaktır.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Akbank Müşteri Hizmetlerine hızlı bağlanmak için 444 25 25’i arayınız. İlk karşılama mesajının ardından sırasıyla 4,2 ve 0’ı tuşlayınız, bu şekilde müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetlerine direk bağlanmak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem de sesli komut sistemidir. Karşılama mesajının ardından konuşmalarınızın kayıt altına alınacağını bildiren bir uyarı alacaksınız. Hemen akabinde sesli komut sistemi devreye girecektir. Yapacağınız işlemi birkaç kelime ile ifade ederseniz müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanabilirsiniz. Örneğin; ‘’Kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum’’ ya da ‘’IBAN numaramı öğrenmek istiyorum’’ derseniz sistem tarafından ilgili menüye yönlendirilirsiniz ve bu şekilde işlemleriniz çok daha hızlı bir şekilde tamamlanmış olur. Akbank müşteri hizmetleri numarasına 7 gün 24 saat erişim sağlayabilirsiniz.

Akbank İletişim Bilgileri

Akbank iletişim bilgilerine aşağıda bulunan listeden ulaşabilirsiniz.
Akbank Çağrı Merkezi: 444 25 25
Akbank Telefon Şubesi: 0850 222 25 25
Akbank Genel Müdürlük Adresi: Akbank Genel Müdürlüğü, Sabancı Center /4.Levent / İstanbul
Akbank Şikayet Bildirimi: Sitede bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Şikayet bildirimlerinizi müşteri hizmetleri aracılığıyla da iletebilirsiniz. Bunun için müşteri temsilcisine ulaştıktan sonra şikayet kaydı oluşturmak istediğiniz belirtmeniz gerekecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.