KREDİ ŞEFİ

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir

Taksit avantajı ile yüksek meblağları minimuma indirgeyen ve kolaylık sağlayan kredi kartları, nakit avans avantajı ile de acil nakit ihtiyaçlarımıza yanıt vermeye devam ediyor. Klişe olmasına rağmen çok doğru bir söz var ve eğer kredi kartlarınızı profesyonel bir şekilde kullanırsanız gerçekten yeni dönemde en büyük yardımcınız olmaya aday. Bu konuda kendinize güvenmiyorsanız hiçbir şekilde ilişkinizin olmasını tavsiye etmiyoruz. Kredi kartı sahibi olmak istediğinizce öncelikli olarak müşterisi olduğunuz bankaları tercih ederek daha fazla avantaj yakalayabilirsiniz. Kart aidatı istemeyen bankaları da listenizde yer almalıdır. Peki 2018 yılında hali hazırda kart aidatı talep etmeyen bir banka var mı? Gelin bu listeye hep birlikte göz atalım…

Ziraat Bankası-Ziraat Kart
Nakit ihtiyaçlarınıza her daim yanıt verecek kartlardan bir tanesi olan Ziraat Kart, aidat sorununu ortadan kaldırıyor. Kartın en büyük avantajı yurt dışında da sizleri yalnız bırakmıyor olmasıdır. En büyük handikabı ise alış verişlerinize taksit yapmıyor olmasıdır.

Akbank-Free Kart
Ziraat Kart’a nazaran çok daha avantajlı olduğunu söylemek mümkün. Axess üye iş yerlerinde chip para kazanabilir ve daha da önemlisi alış verişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Aidat ücreti istemeyen kartlardan bir tanesi olan Axess Kart, nakit avans ayrıcalığı da sunuyor.

Ing Bank-Pegasus Plus
Ing Bank’ın müşterilerine sunduğu avantajlardan bir tanesi olan Plus Kart, yaptığınız her alış verişe uçuş mili kazandırıyor ve çok sık seyahat eden müşterilerin en çok tercih ettiği kredi kartlarından bir tanesi olduğunu da ifade etmekte fayda var. Bunun yanı sıra taksitli alış veriş ve nakit avans ayrıcalığı da bu kart ile birlikte sizlere sunuluyor.

Kuveyt Türk-Sağlam Kart
Faizsiz bankacılık denilince akla gelen bankalardan bir tanesi hiç şüphesiz: Kuveyt Türk. Muhafazakar kesimin de yakından takip ettiği ve tercih ettiği bu banka, Sağlam Kart ile birlikte kart aidatını ortadan kaldırıyor. Ayrıca bu karata sahip olan kullanıcılar, sağlık ve eğitim alanında yapacakları harcamalar doğrultusunda vade farksız 5 taksit gibi bir ayrıcalık ile de karşı karşıya geliyorlar.

İş Bankası-Maximum
Maximum avantajlarından faydalanmak için sizler de başvurularınızı online olarak yapabilir ya da size en yakın İş Bankası şubesine giderek kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kartı aidatından sıkıldıysanız, maximum kart seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

QNB Finansbank-Fix Card
Yapılan yatırım ile kısa sürede çok daha büyük bir gelişme ve büyüme kaydeden Finansbank, müşteri memnuniyetini arttırabilmek adına çalışmalarına devam ediyor. Bu bankadan bir kredi kartı almak istiyor ve kart aidatı ödemek istemiyorsanız Fix kart ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz. Kart basım ücretinden bahsediliyor ancak bu bilgiyi teyit edemedik bu yüzden müşteri temsilcisi ile görüşmeniz çok daha sağlıklı olacaktır. Fix Kart, Qnb Finansbank’ın aidat istemeyen kredi kartlarından bir tanesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. MEHMET Argın dedi ki:

    Benim kart alma olacağım.